Back

 / 14. ročník Burčákových trojbojů a VC v hodu oštěpem

Uherské Hradiště (28. 9. 2018)

Sprintérský trojboj - Muži
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2336
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2203
3 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2193
4 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2143
5 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2057
6 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2032
7 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2009
8 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1941
9 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1881
10 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 1874
11 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1702
12 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1691
13 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1373
14 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1366
Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště DNS
Celkem 15 závodníků
Sprintérský trojboj - Ženy
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2091
2 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1800
3 Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1756
4 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1639
5 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 1586
6 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1517
7 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 1457
8 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1448
9 Beáta ŠevčíkováBeáta Ševčíková 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1390
10 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1237
11 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 0731
Celkem 11 závodníků