Back

 / Okresní trojboj mládeže

Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové (11. 3. 2018)

Skok daleký - Muži

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 5.58
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Junioři

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 5.97
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan TomášekJan Tomášek
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
01 4.68
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 5.45
2 Michal MrázekMichal Mrázek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 4.38
3 Adama WewiorkaAdama Wewiorka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 4.37
4 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 4.33
5 Matěj SchneiderMatěj Schneider
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 4.29
6 Radim KonečnýRadim Konečný
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 3.79
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 4.25
2 Adam ChovanecAdam Chovanec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 3.96
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 3.95
4 Daniel ReisDaniel Reis
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 3.72
5 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 3.46
6 Jan MrózekJan Mrózek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3.03
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
00 4.13
2 Henrieta GebkováHenrieta Gebková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
00 3.99
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 4.94
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.53
3 Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 3.92
4 Aneta GebkováAneta Gebková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 3.71
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza UherkováTereza Uherková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 4.12
2 Klára OlszowskáKlára Olszowská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 4.07
3 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 4.03
4 Karolína OczkováKarolína Oczková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 3.90
5 Beáta ŠpánikováBeáta Špániková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 3.89
6 Elena PiprekováElena Pipreková
Atletický klub HavířovAtletický klub Havířov
03 3.84
7 Hana UhrováHana Uhrová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 3.82
8 Amálie ZineckerováAmálie Zineckerová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 3.78
9 Adéla MorskáAdéla Morská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 3.70
10 Klára KoryčanováKlára Koryčanová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 3.68
11 Johana BierskáJohana Bierská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 3.56
12 Natálie PetríkováNatálie Petríková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 3.38
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 4.08
2 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 4.07
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3.90
4 Sára FilípkováSára Filípková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 3.80
5 Eva KasanováEva Kasanová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 3.73
6 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3.66
7 Petra VitovskáPetra Vitovská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 3.58
8 Simona GrycmanováSimona Grycmanová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 3.52
9 Kateřina SolichováKateřina Solichová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 3.47
10 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 3.45
11 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská
Atletický klub HavířovAtletický klub Havířov
06 3.38
12 Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 3.32
Tereza BeděrováTereza Beděrová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oliver SysloOliver Syslo
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 3.77
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice GermekováAlice Germeková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 3.05
Celkem 1 závodníků