Back

 / Okresní trojboj mládeže

Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové (11. 3. 2018)

Skok vysoký - Muži

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 1.55
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.70
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Jan TomášekJan Tomášek
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
01 1.55
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.65
2 Matěj SchneiderMatěj Schneider
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 1.40
3 Adama WewiorkaAdama Wewiorka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 1.40
4 Michal MrázekMichal Mrázek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 1.35
5= Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 1.30
5= Radim KonečnýRadim Konečný
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 1.25
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 1.45
2 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 1.35
3 Daniel ReisDaniel Reis
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 1.20
4 Andrej CholewaAndrej Cholewa
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 1.10
5 Adam ChovanecAdam Chovanec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 1.10
Jan MrózekJan Mrózek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 NM
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
00 1.25
2 Henrieta GebkováHenrieta Gebková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
00 1.25
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.65
2 Aneta GebkováAneta Gebková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 1.50
3 Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 1.40
4 Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 1.20
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Klára OlszowskáKlára Olszowská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 1.35
2 Tereza UherkováTereza Uherková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 1.30
3 Amálie ZineckerováAmálie Zineckerová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 1.20
4 Beáta ŠpánikováBeáta Špániková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 1.20
5 Adéla MorskáAdéla Morská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 1.20
6 Klára KoryčanováKlára Koryčanová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 1.15
7 Karolína OczkováKarolína Oczková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.15
8 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 1.15
9 Hana UhrováHana Uhrová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.15
10 Natálie PetríkováNatálie Petríková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.15
11 Johana BierskáJohana Bierská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 1.10
12 Elena PiprekováElena Pipreková
Atletický klub HavířovAtletický klub Havířov
03 1.10
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Kateřina SolichováKateřina Solichová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 1.50
2 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 1.35
3 Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 1.25
4 Simona GrycmanováSimona Grycmanová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 1.25
5 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 1.25
6 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 1.10
7 Sára FilípkováSára Filípková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 1.10
8 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 1.10
9 Petra VitovskáPetra Vitovská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 1.05
10 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 1.00
11 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská
Atletický klub HavířovAtletický klub Havířov
06 1.00
Eva KasanováEva Kasanová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Oliver SysloOliver Syslo
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 1.20
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
Alice GermekováAlice Germeková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 NM
Celkem 1 závodníků