Back

 / Okresní trojboj mládeže

Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové (11. 3. 2018)

40 yardů - Muži

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 05.2
Celkem 1 závodníků

40 yardů - Junioři

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtichaJiří Šticha 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 05.0
Celkem 1 závodníků

40 yardů - Dorostenci

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TomášekJan Tomášek 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 05.1
Celkem 1 závodníků

40 yardů - Žáci

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 05.0
2 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 05.6
3 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 05.7
4 Daniel HudecDaniel Hudec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 05.7
5 Adama WewiorkaAdama Wewiorka 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 05.7
6 Radim KonečnýRadim Konečný 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 05.9
Celkem 6 závodníků

40 yardů - Ml. žáci

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 05.8
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 05.8
3 Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 06.4
4 Adam ChovanecAdam Chovanec 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 06.5
5 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 06.5
6 Jan MrózekJan Mrózek 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 07.0
Celkem 6 závodníků

40 yardů - Juniorky

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Henrieta GebkováHenrieta Gebková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 05.7
2 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová 00 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 06.0
Celkem 2 závodníků

40 yardů - Dorostenky

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta GebkováAneta Gebková 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 05.6
2 Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 05.7
3 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 05.7
4 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 06.0
Celkem 4 závodníků

40 yardů - Žákyně

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 05.6
2 Karolína OczkováKarolína Oczková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 05.8
3 Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 05.9
4 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 05.9
5 Klára KoryčanováKlára Koryčanová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 06.0
6 Amálie ZineckerováAmálie Zineckerová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 06.0
7 Tereza UherkováTereza Uherková 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 06.0
8 Klára OlszowskáKlára Olszowská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 06.1
9 Hana UhrováHana Uhrová 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 06.1
10 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 06.2
11 Elena PiprekováElena Pipreková 03 Atletický klub HavířovAtletický klub Havířov 06.2
12 Natálie PetríkováNatálie Petríková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 06.3
Celkem 12 závodníků

40 yardů - Ml. žákyně

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 05.6
2 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 05.8
3 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 05.8
4 Simona GrycmanováSimona Grycmanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 05.9
5 Karolína KlotkováKarolína Klotková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 06.0
6 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 06.0
7 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 06.1
8 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 06.2
9 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub HavířovAtletický klub Havířov 06.3
10 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 06.3
11 Eva KasanováEva Kasanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 06.3
12 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 06.5
Celkem 12 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-hoši

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver SysloOliver Syslo 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 06.3
Celkem 1 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-dívky

(ne, 11.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice GermekováAlice Germeková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.0
Celkem 1 závodníků