Back

 / EKAG 2018

Brno (10. - 12. 9. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 10.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
06 57.54
2 Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 55.70
3 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 53.62
5 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 50.88
6 Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
06 50.14
7 Boleslav KočíBoleslav Kočí
BYAC BrnoBYAC Brno
06 47.63
8 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 47.62
9 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 47.35
10 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 46.19
11 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 46.10
12 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 46.00
14 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 43.98
16 Jan HumlJan Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 43.15
18 Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 42.50
19 Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 42.02
20 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 40.22
21 Daniel BulkaDaniel Bulka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 38.98
22 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 30.78
Celkem 18 závodníků
Kvalifikace A (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 58.71
4 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 56.36
5 Vladimír BílekVladimír Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 55.45
6 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 55.14
8 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 53.89
10 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 52.82
13 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 51.83
15 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
05 51.07
17 Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
05 50.44
18 Roman DohaničRoman Dohanič
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 50.12
22 Marek JežMarek Jež
BYAC BrnoBYAC Brno
05 49.76
25 Filip PostupaFilip Postupa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 48.73
26 Tomáš KrouželTomáš Kroužel
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 48.71
28 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 47.13
29 Jakub DudychaJakub Dudycha
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 45.57
30 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 44.55
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace B (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 51.34
8 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 45.66
10 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 45.19
11 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 44.39
12 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 42.93
13 Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 42.34
16 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 41.25
19 Ivo DubšIvo Dubš
BYAC BrnoBYAC Brno
05 39.94
20 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 39.51
21 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 39.42
22 Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 39.36
23 Petr SkryjaPetr Skryja
BYAC BrnoBYAC Brno
05 39.12
24 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 39.02
25 Jakub PeroutkaJakub Peroutka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 38.82
29 Ondřej SojákOndřej Soják
BYAC BrnoBYAC Brno
05 36.30
30 Dominik ManďákDominik Manďák
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 35.86
31 Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 35.66
35 Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 26.44
Celkem 18 závodníků
Kvalifikace B (po, 10.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Martin TaušMartin Tauš
BYAC BrnoBYAC Brno
06 48.80
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 46.06
4 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 44.20
6 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 42.95
7 Richard KyzlinkRichard Kyzlink
ASK BlanskoASK Blansko
06 42.35
8 Radovan KrejčíRadovan Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 40.28
9 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 39.64
10 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 39.04
12 Štěpán MarekŠtěpán Marek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 35.80
14 Dalibor DvořákDalibor Dvořák
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
06 29.96
15 Jan ŽurovecJan Žurovec
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 27.40
16 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 26.76
17 Adam UxaAdam Uxa
BYAC BrnoBYAC Brno
06 19.16
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 64.32
2 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 61.09
5 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 56.55
6 Vladimír BílekVladimír Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 56.52
7 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 55.02
Celkem 5 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 54.33
2 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
06 54.25
3 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 53.31
4 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 52.61
6 Martin TaušMartin Tauš
BYAC BrnoBYAC Brno
06 46.74
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Adéla DekanováAdéla Dekanová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
05 51.04
6 Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 49.10
8 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 47.77
9 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 47.24
10 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 45.72
11 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 44.69
12 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 44.36
14 Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 43.64
15 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 42.37
16 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 42.06
19 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 40.76
20 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 40.43
22 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 39.31
24 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
05 38.11
27 Tereza PetráskováTereza Petrásková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
05 36.71
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace B (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 38.46
3 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 38.27
6 Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 37.44
7 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 37.10
11 Simona KnéblováSimona Knéblová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
05 34.69
12 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
05 33.93
14 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 32.77
15 Klára KocurováKlára Kocurová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 32.51
16 Julie VálkováJulie Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 30.10
17 Anna VýmolováAnna Výmolová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 29.88
18 Michaela ŠkodováMichaela Škodová
JAC BrnoJAC Brno
05 29.37
20 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 28.10
21 Petra BlažkováPetra Blažková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
05 27.30
22 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 26.82
23 Anna TesáčkováAnna Tesáčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 26.58
25 Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 20.06
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace C (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 58.27
3 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 53.46
5 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 48.38
6 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 46.81
7 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 46.06
12 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 41.16
13 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 40.27
14 Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 40.25
15 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 38.87
16 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 37.36
17 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 36.07
18 Kateřina ZimováKateřina Zimová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 28.84
19 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 28.65
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace D (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 39.98
2 Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 39.15
3 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 35.88
4 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 35.72
5 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 34.73
6 Anna ŠvehlováAnna Švehlová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 34.05
7 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 33.26
8 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 32.90
10 Anna DoleželováAnna Doleželová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 32.59
11 Nikola HomolováNikola Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 32.36
12 Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 32.29
13 Tereza ŘádováTereza Řádová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 31.31
14 Tereza DočkalováTereza Dočkalová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 31.21
15 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 30.33
17 Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 27.33
18 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová
ASK BlanskoASK Blansko
06 24.31
19 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 22.56
20 Laura KrálováLaura Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 22.21
21 Anna ŽižkováAnna Žižková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 20.12
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla DekanováAdéla Dekanová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
05 55.07
4 Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 52.22
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 46.40
Celkem 3 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 55.60
3 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 52.28
5 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 46.42
6 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 45.95
8 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 41.24
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 47.77
4 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 47.38
5 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 47.18
6 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 45.62
7 Lukáš MertaLukáš Merta
JAC BrnoJAC Brno
07 45.20
8 Ondřej MlíchOndřej Mlích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 44.47
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 47.74
3 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 46.84
4 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 46.04
6 Ondřej MlíchOndřej Mlích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 45.39
7 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 44.17
8 Lukáš MertaLukáš Merta
JAC BrnoJAC Brno
07 42.56
10 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 41.04
13 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 40.54
16 Dušan LátDušan Lát
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
07 39.32
19 Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 35.97
21 Filip SlabýFilip Slabý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 34.25
23 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
07 33.45
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace B (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán ProksŠtěpán Proks
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 40.54
3 Daniel KolářDaniel Kolář
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 38.26
4 Jakub SměšnýJakub Směšný
JAC BrnoJAC Brno
07 38.24
5 Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 36.65
6 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 36.53
7 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 36.16
8 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 35.02
9 Adam LachoAdam Lacho
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 34.33
12 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 32.42
13 Adam VeselýAdam Veselý
JAC BrnoJAC Brno
07 32.40
14 Matěj KiprýMatěj Kiprý
BYAC BrnoBYAC Brno
07 31.47
15 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 31.00
16 Alex BartošAlex Bartoš
BYAC BrnoBYAC Brno
07 29.86
18 Kryštof KociánKryštof Kocián
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 27.56
20 Jan HoloubekJan Holoubek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 26.68
22 Josef KašinaJosef Kašina
BYAC BrnoBYAC Brno
07 25.60
23 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 23.72
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 47.23
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 43.18
4 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 42.35
6 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 38.81
11 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 34.64
12 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 33.37
13 Lilien PodstavkováLilien Podstavková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 33.10
14 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 32.59
16 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 31.88
17 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
07 31.74
18 Tereza ProkopováTereza Prokopová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 31.47
19 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 30.22
20 Viktorie CzudkováViktorie Czudková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 29.69
21 Nicol KrobauerováNicol Krobauerová
JAC BrnoJAC Brno
07 29.47
23 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 27.95
24 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 27.93
25 Sofie ChovanSofie Chovan
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 27.29
26 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 27.13
27 Žaneta ZádrapováŽaneta Zádrapová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 25.94
28 Terezie JančováTerezie Jančová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 25.85
30 Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
07 23.21
32 Eliška BinderováEliška Binderová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
07 20.26
33 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 19.57
34 Pavla NechvílováPavla Nechvílová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 16.74
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 44.08
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 42.92
6 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 37.69
8 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 36.38
Celkem 4 závodníků