Back

 / EKAG 2018

Brno (10. - 12. 9. 2018)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:20.49
5 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:24.90
6 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:26.41
8 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:27.64
12 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:33.18
Celkem 5 závodníků
Finále 1 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2:21.19
3 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:25.02
4 Jan VodičkaJan Vodička 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:28.74
5 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:30.87
7 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:31.96
9 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:33.76
10 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:36.75
11 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:36.91
12 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:38.08
15 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:45.04
16 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:46.68
Celkem 11 závodníků
Finále 2 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2:36.85
2 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:39.48
3 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2:42.17
4 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:43.84
6 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:44.96
8 Vojtěch MaxaVojtěch Maxa 06 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2:49.86
9 Jindřich ŽítekJindřich Žítek 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2:52.90
10 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:53.70
11 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:53.73
12 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:54.98
14 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:03.00
15 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:15.41
Celkem 12 závodníků
Finále 2 (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:25.14
2 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:25.15
3 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:25.88
4 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:28.05
8 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:36.02
9 Kryštof KroupaKryštof Kroupa 05 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2:36.90
11 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:37.69
Celkem 7 závodníků
Finále 3 (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:35.33
2 Jakub DusilJakub Dusil 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:35.95
4 Tomáš JančaříkTomáš Jančařík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:38.40
6 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:39.98
7 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:40.79
8 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:42.19
9 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:42.36
13 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:59.65
14 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:00.95
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:25.13
2 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:29.03
5 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:33.93
8 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2:39.45
9 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:42.88
13 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:45.95
15 Kristýna KlímkováKristýna Klímková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:54.58
16 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:58.70
Celkem 8 závodníků
Finále 1 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:29.42
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:30.86
6 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:32.03
10 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:34.48
11 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:36.36
14 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:44.14
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:27.63
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:32.00
3 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2:35.00
4 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2:40.28
6 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:41.22
7 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:41.23
8 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:43.59
10 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2:43.82
12 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:48.30
14 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:02.49
Celkem 10 závodníků
Finále 2 (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:33.93
2 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:37.12
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:41.64
4 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:41.94
5 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:43.39
6 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:46.29
7 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:46.61
8 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:47.11
9 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:50.56
10 Anna ŠvehlováAnna Švehlová 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:51.18
11 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:52.04
12 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:54.14
13 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2:54.28
14 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2:55.42
15 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:58.74
Celkem 15 závodníků
Finále 3 (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:39.26
2 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:41.92
3 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:42.25
4 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:44.38
5 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:45.01
6 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:45.78
7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:48.41
8 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:49.89
9 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:51.07
10 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:51.59
11 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:54.81
12 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:55.69
13 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:55.84
14 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 3:03.13
Celkem 14 závodníků
Finále 3 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 05 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 2:40.63
2 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:42.00
3 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:42.19
5 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:46.71
6 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:47.93
8 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:56.16
10 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:58.29
11 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 2:59.36
13 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:01.15
Celkem 9 závodníků
Finále 4 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:50.20
2 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2:52.34
3 Markéta MotykováMarkéta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:56.70
4 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3:01.38
5 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:01.81
6 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:02.42
7 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3:02.56
8 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3:05.87
10 Sára HryzákováSára Hryzáková 05 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3:09.66
11 Klára MičaníkováKlára Mičaníková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:11.26
12 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3:15.19
Celkem 11 závodníků
Finále 4 (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:50.53
2 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:51.12
3 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:52.27
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 2:52.74
5 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:54.90
6 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:00.60
7 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:01.34
8 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3:01.37
10 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:02.03
12 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:02.50
13 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3:03.38
14 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BlanskoASK Blansko 3:06.82
15 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3:12.77
Celkem 13 závodníků