Back

 / EKAG 2018

Brno (10. - 12. 9. 2018)

150 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 18.83
Celkem 1 závodníků
Rozběh 2 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 19.09
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19.40
6 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 20.25
8 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 21.79
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 18.34
4 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 19.45
6 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 20.23
7 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 20.78
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.51
2 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 20.14
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.41
5 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20.56
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 20.30
Celkem 1 závodníků
Rozběh 6 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 19.11
2 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 20.13
3 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20.46
4 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20.80
5 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.05
8 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 19.93
3 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20.77
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 21.31
7 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.45
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 19.96
3 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.81
4 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 21.07
5 Dominik ManďákDominik Manďák 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.46
7 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 21.99
5 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 22.11
7 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.59
8 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.05
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LangerMartin Langer 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21.36
4 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.75
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.04
8 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.66
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.21
2 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.00
Celkem 2 závodníků
Rozběh 12 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.14
4 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25.87
Celkem 2 závodníků

150 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 19.00
5 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 19.03
7 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 19.24
8 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 19.30
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19.54
4 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 19.67
6 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.85
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 19.47
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 19.64
5 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 20.28
7 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.32
8 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 21.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.01
6 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 22.56
Celkem 2 závodníků
Rozběh 3 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 20.25
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.45
Celkem 2 závodníků
Rozběh 4 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 20.88
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20.95
3 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 21.04
6 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.25
7 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 22.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 21.09
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 21.11
Celkem 2 závodníků
Rozběh 6 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 21.67
6 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 21.76
Celkem 2 závodníků
Rozběh 7 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20.54
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.45
3 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.57
8 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.21
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21.18
2 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.31
4 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 21.57
6 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.75
7 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 21.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.21
4 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.16
8 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 23.09
Celkem 3 závodníků
Rozběh 10 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 21.35
2 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.54
3 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 21.91
4 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 22.12
5 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 22.15
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.10
2 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 21.12
4 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 22.83
7 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.64
8 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 23.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.14
2 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.20
4 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.83
5 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23.40
6 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 23.98
Celkem 5 závodníků
Rozběh 13 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 22.22
2 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.34
4 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 22.52
5 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 23.48
6 Petra BlažkováPetra Blažková 05 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 23.97
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.68
2 Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.84
3 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.86
4 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 23.07
6 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 23.60
7 Sára HryzákováSára Hryzáková 05 SK ŽirovniceSK Žirovnice 24.09
8 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 24.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 15 (út, 11.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23.07
4 Franziska SchmidFranziska Schmid 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 23.31
6 Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.81
7 Anna TesáčkováAnna Tesáčková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 24.90
Celkem 4 závodníků
Rozběh 16 (út, 11.9.2018) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 21.41
2 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 05 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 23.82
4 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24.22
5 Markéta MotykováMarkéta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.78
6 Klára ZukalováKlára Zukalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 25.06
7 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 26.44
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 19.64
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 19.97
4 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 20.22
5 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.29
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.81
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.90
Celkem 2 závodníků