Back

 / 2. kolo KP družstev mladšího žactva

Opava (10. 5. 2018)

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 10.5.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 5:16.84
2 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 5:22.69
3 Adam ČurajAdam Čuraj 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 5:30.31
4 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 5:34.09
5 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:36.08
6 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 5:45.78
7 Martin PedackMartin Pedack 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 5:46.12
8 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 5:56.19
9 Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 6:04.28
10 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 6:06.08
11 Samuel VíchaSamuel Vícha 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 10 6:09.28
12 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 12 6:15.98
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 10.5.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 5:30.52
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 5:34.77
3 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 5:34.94
4 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 5:41.72
5 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:46.85
6 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 5:57.03
7 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 5:58.38
8 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 13 5:59.10
9 Marie OnderkováMarie Onderková 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11 6:01.66
10 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 6:05.45
11 Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 6:07.80
12 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 6:35.92
13 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 6:44.95
Celkem 13 závodníků