Back

 / 2. kolo KP družstev mladšího žactva

Opava (10. 5. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 17:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.08
2 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 21.58
3 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 22.13
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.48
5 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 22.53
6 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 22.57
Matěj PavelkaMatěj Pavelka 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 DNS
Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 17:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 20.32
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.57
3 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 21.76
4 Igor NovákIgor Novák 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 22.96
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 23.85
6 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 24.08
7 Jakub StarýJakub Starý 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 25.04
Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 17:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 20.83
2 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 21.94
3 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.34
4 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 22.81
5 Sebastian HošákSebastian Hošák 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 24.94
Vojtěch KrajčiříkVojtěch Krajčiřík 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 DNS
Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 17:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 20.31
2 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.75
3 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.26
4 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 23.94
5 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 24.92
6 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 25.64
David HoblíkDavid Hoblík 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 DNS
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 20.82
2 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 21.94
3 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 22.48
4 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 23.32
5 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 23.33
6 Magdaléna MichálkováMagdaléna Michálková 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 23.73
Patricie SochováPatricie Sochová 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS
Tereza RuskováTereza Rusková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 21.39
2 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 22.85
3 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 24.13
4 Linda LatoňováLinda Latoňová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 25.49
5 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 25.90
Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 DNS
Pavla VaškováPavla Vašková 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 DNS
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.26
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 20.51
3 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 22.59
4 Karolína KlotkováKarolína Klotková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 22.92
5 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 23.56
6 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 23.85
7 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 25.86
Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 21.27
2 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 21.76
3 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 23.03
4 Bára TicháBára Tichá 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 23.12
5 Klára MičaníkováKlára Mičaníková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 24.81
6 Barbora WarischováBarbora Warischová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 26.19
Elen HonkováElen Honková 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 DNS
Karolína VildováKarolína Vildová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 20.14
2 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 21.48
3 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.28
4 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 22.54
5 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 22.84
6 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 23.03
7 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 24.06
Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 10.5.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 20.30
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 20.39
3 Lucie KremlingováLucie Kremlingová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 23.04
Michaela VávrováMichaela Vávrová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 23.19
4 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 23.19
5 Bára AndrlováBára Andrlová 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 24.80
Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 10.5.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 22.61
2 Crystal Serafim SallCrystal Serafim Sall 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 22.92
3 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 23.70
4 Patricie KočíPatricie Kočí 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 24.80
5 Viktorie PavelkováViktorie Pavelková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 25.05
6 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk... 6 26.05
Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 DNS
Celkem 7 závodníků