Back

 / 2. kolo KP družstev mladšího žactva

Opava (10. 5. 2018)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 43.02
2 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 46.46
3 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 46.62
4 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 47.33
5 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 47.38
6 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 48.81
7 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 54.03
Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 45.36
2 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 47.15
3 Jakub SadílekJakub Sadílek 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 48.54
4 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 48.62
5 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 48.82
6 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 50.93
7 Sebastian HošákSebastian Hošák 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 57.61
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 45.49
2 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 49.14
3 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 52.00
4 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 52.79
5 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 53.22
6 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 55.12
Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Emma KronEmma Kron 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 42.89
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 44.64
3 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 46.95
4 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 49.14
5 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 49.61
6 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 50.81
7 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 57.75
8 Sára ZientkováSára Zientková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 58.11
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 43.51
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 47.87
3 Sabina SikorováSabina Sikorová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 48.09
4 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 48.34
5 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 50.80
6 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 52.78
Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 48.29
2 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 49.73
3 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 51.09
4 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 53.33
5 Crystal Serafim SallCrystal Serafim Sall 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 53.39
6 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 55.41
7 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 56.42
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.67
2 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 50.30
3 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 50.76
4 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 53.96
5 Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 55.08
6 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 59.53
Natálie MikeszNatálie Mikesz 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 DNS
Celkem 7 závodníků