Back

 / Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva

Opava (12. 5. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 12.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.68 0.0
2 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.68 0.0
3 Michal KozaMichal Koza
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.44 0.0
4 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.43 0.0
5 Igor NovákIgor Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.31 0.0
6 Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.23 0.0
7 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.15 0.0
8 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4.10 0.0
9 Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.06 0.0
10 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4.06 0.0
11 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.98 0.0
12 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.94 0.0
13 Lukáš TylšarLukáš Tylšar
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3.73 0.0
14 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.36 0.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 12.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 5.17 0.0
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.85 0.0
3 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4.61 0.0
4 Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.58 0.0
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.50 0.0
6 Tereza MatýskováTereza Matýsková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.44 0.0
7 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 4.24 0.0
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.24 0.0
9 Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 4.08 0.0
10 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.05 0.0
11 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.02 0.0
12 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.97 0.0
13 Vanda KřížkováVanda Křížková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.81 0.0
14 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3.74 0.0
15 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.71 0.0
16 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.63 0.0
17 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3.61 0.0
18 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.07 0.0
Celkem 18 závodníků