Back

 / Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva

Opava (12. 5. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 20.59
2 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.98
3 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.16
4 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.51
5 Igor NovákIgor Novák 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.12
Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 20.90
2 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.88
Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.81
2 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.83
3 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.95
4 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.44
5 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 22.45
6 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 23.66
7 Klára MičaníkováKlára Mičaníková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 24.58
Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 19.68
2 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 21.27
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.36
4 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.01
5 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.65
Bára TicháBára Tichá 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků