Back

 / MMAS družstev mladšího žactva

Šumperk (7. 10. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.10.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 21 5.31 +0.1 m/s
2 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 13 5.10 +0.2 m/s
3 Jan KremserJan Kremser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 19 5.05 +0.2 m/s
4 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 20 4.84 +0.2 m/s
5 Adam PolanskýAdam Polanský
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 14 4.79 +0.1 m/s
6 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 16 4.76 +0.2 m/s
7 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 6 4.66 +0.4 m/s
8 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.58 +0.0 m/s
9 Štěpán KavanŠtěpán Kavan
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 15 4.52 +0.1 m/s
10 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 5 4.49 +0.0 m/s
11 Václav HamšíkVáclav Hamšík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 9 4.45 +0.2 m/s
12 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 8 4.44 +0.1 m/s
13 Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 7 4.42 +0.4 m/s
14 Ondřej ČernýOndřej Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 18 4.40 +0.1 m/s
15 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 10 4.39 +0.0 m/s
16 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 17 4.34 +0.2 m/s
17 Michal KozaMichal Koza
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 4.29 +0.1 m/s
18 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4 4.29 +0.0 m/s
19 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 11 4.26 +0.2 m/s
20 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.23 +0.2 m/s
21 Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 4.09 +0.0 m/s
22 Jan MikešJan Mikeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 12 4.09 +0.1 m/s
23 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3 4.06 +0.0 m/s
24 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.87 +0.2 m/s
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 23 5.09 +0.0 m/s
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 20 5.00 +0.0 m/s
3 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 24 4.98 +0.0 m/s
4 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 16 4.79 -0.1 m/s
5 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 12 4.78 +0.2 m/s
6 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 21 4.71 +0.0 m/s
7 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 13 4.69 +0.0 m/s
8 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 22 4.67 +0.1 m/s
9 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3 4.56 +0.2 m/s
10 Adriana ŠpitováAdriana Špitová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 15 4.48 +0.0 m/s
11 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 19 4.46 +0.0 m/s
12 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 17 4.46 +0.0 m/s
13 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 10 4.42 +0.2 m/s
14 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 18 4.36 +0.0 m/s
15 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 2 4.36 +0.1 m/s
16 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 11 4.34 +0.0 m/s
17 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 5 4.28 +0.1 m/s
18 Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 9 4.24 +0.0 m/s
19 Kristýna HricováKristýna Hricová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 8 4.24 +0.0 m/s
20 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 14 4.19 +0.0 m/s
21 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4 4.19 +0.2 m/s
22 Alžběta HájkováAlžběta Hájková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 6 4.16 +0.0 m/s
23 Klára ZalkováKlára Zalková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 7 4.06 +0.0 m/s
24 Tereza VrzalováTereza Vrzalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1 3.97 +0.0 m/s
Celkem 24 závodníků