Back

 / 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/

Břeclav (26. 5. 2018)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 14:05) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.07
2 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.41
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 22.42
4 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 22.55
5 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.01
MS Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.84
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 14:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.71
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 23.01
MS Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.31
MS Lucian JančarLucian Jančar 00 SlovenskoSlovensko 2 23.09
Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 14:05) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.96
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.02
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.22
4 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.22
5 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 24.91
Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 14:05) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 23.39
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 23.41
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 23.57
4 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.60
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.65
6 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.68
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 14:05) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 24.19
2 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 24.23
3 Jakub PruknerJakub Prukner 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.56
Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 DNS
Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 26.5.2018 - 14:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 25.48
2 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 25.92
3 Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 25.99
4 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.84
Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 26.5.2018 - 14:05) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.52
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.74
3 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.91
4 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 25.50
5 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 26.23
6 Jakub HřivňackýJakub Hřivňacký 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 27.87
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.07
František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.41
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 22.42
Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 22.55
Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.01
Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.84
Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.71
Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 23.01
Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.31
Lucian JančarLucian Jančar 00 SlovenskoSlovensko 2 23.09
Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.96
Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.02
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.22
Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.22
René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 24.91
Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 DNS
Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 23.39
Jan VařekaJan Vařeka 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 23.41
Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 23.57
Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.60
Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.65
Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.68
Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 24.19
Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 24.23
Jakub PruknerJakub Prukner 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.56
Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 DNS
Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 25.48
Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 25.92
Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 25.99
Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.84
Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.52
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.74
Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.91
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 25.50
Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 26.23
Jakub HřivňackýJakub Hřivňacký 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 27.87

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 13:55) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.42
2 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.29
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.43
4 Štefan BellusŠtefan Bellus 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 23.49
5 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 23.64
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 24.14
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 13:55) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 23.32
2 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.96
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.98
4 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.22
Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 13:55) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.74
2 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 24.86
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.92
4 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 24.99
Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNS
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 13:55) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 24.13
2 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 25.36
3 Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 25.54
4 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 25.80
5 Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 26.47
6 Kristián JilgKristián Jilg 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 26.88
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 13:55) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 23.13
2 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.52
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 24.23
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 24.91
5 David JanákDavid Janák 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 26.63
Petr JulínekPetr Julínek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 26.5.2018 - 13:55) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Erik RevajErik Revaj 01 SlovenskoSlovensko 23.89
MS Šimon KostolnýŠimon Kostolný 02 SlovenskoSlovensko 25.94
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.42
Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.29
Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.43
Štefan BellusŠtefan Bellus 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 23.49
Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 23.64
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 24.14
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 23.32
Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.96
Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.98
Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.22
Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.74
Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 24.86
František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.92
David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 24.99
Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNS
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 24.13
Lukáš CochlarLukáš Cochlar 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 25.36
Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 25.54
Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 25.80
Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 26.47
Kristián JilgKristián Jilg 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 26.88
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 23.13
Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.52
Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 24.23
Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 24.91
David JanákDavid Janák 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 26.63
Petr JulínekPetr Julínek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Erik RevajErik Revaj 01 SlovenskoSlovensko 23.89
Šimon KostolnýŠimon Kostolný 02 SlovenskoSlovensko 25.94

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 13:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 25.74
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 26.13
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 26.78
4 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 27.10
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 6 27.92
MS Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.01
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 13:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 26.51
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 27.45
3 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 27.53
4 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 27.58
5 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 27.91
MS Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.01
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 13:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 27.79
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.99
3 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 28.07
4 Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 28.33
5 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 28.86
Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 13:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.23
2 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 29.83
3 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 30.13
Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 25.74
Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 26.13
Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 26.78
Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 27.10
Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 6 27.92
Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.01
Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 26.51
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 27.45
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 27.53
Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 27.58
Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 27.91
Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.01
Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 27.79
Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.99
Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 28.07
Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 28.33
Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 28.86
Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.23
Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 29.83
Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 30.13
Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 13:35) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 25.75
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.04
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.38
Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 13:35) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 26.43
2 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 26.72
3 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 26.98
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 27.01
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 27.75
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 13:35) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 27.49
2 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.66
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 27.77
4 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 27.94
5 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 30.74
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 13:35) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 28.01
2 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.06
3 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 28.73
4 Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 29.29
5 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 1 32.09
6 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 32.51
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 13:35) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.65
2 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 28.72
3 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 29.40
4 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 29.59
5 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 29.82
6 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 30.15
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 26.5.2018 - 13:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 29.33
2 Darina KřenkováDarina Křenková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 30.32
3 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 30.33
4 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 30.68
5 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 30.87
Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 26.5.2018 - 13:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 27.17
MS Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 28.05
MS Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 26.87
MS Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 26.32
Nikol VencováNikol Vencová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 26.5.2018 - 13:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 26.21
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 26.25
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 27.57
4 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 27.60
Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 25.75
Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.04
Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.38
Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 26.43
Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 26.72
Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 26.98
Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 27.01
Věra LenskáVěra Lenská 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 27.75
Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 27.49
Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.66
Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 27.77
Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 27.94
Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 30.74
Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 28.01
Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.06
Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 28.73
Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 29.29
Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 1 32.09
Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 32.51
Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.65
Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 28.72
Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 29.40
Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 29.59
Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 29.82
Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 30.15
Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 29.33
Darina KřenkováDarina Křenková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 30.32
Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 30.33
Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 30.68
Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 30.87
Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 27.17
Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 28.05
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 26.87
Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 26.32
Nikol VencováNikol Vencová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 26.21
Michaela TicháMichaela Tichá 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 26.25
Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 27.57
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 27.60
Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS