Back

 / 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/

Břeclav (26. 5. 2018)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 49.12
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 49.29
3 Marek HavlíkMarek Havlík 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 49.63
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 51.48
5 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 51.66
6 Michael AudaMichael Auda 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 52.56
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.01
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 51.94
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 52.69
4 Andrej PaulínyAndrej Paulíny 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 53.01
5 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 56.35
MS Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 55.29
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 54.37
2 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 54.45
3 Tobiáš SolowskiTobiáš Solowski 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 54.69
4 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 55.63
5 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 55.65
MS Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 58.35
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.31
2 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 57.16
Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 49.12
Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 49.29
Marek HavlíkMarek Havlík 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 49.63
David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 51.48
Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 51.66
Michael AudaMichael Auda 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 52.56
Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.01
Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 51.94
Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 52.69
Andrej PaulínyAndrej Paulíny 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 53.01
Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 56.35
Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 55.29
Vojtěch DušekVojtěch Dušek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 54.37
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 54.45
Tobiáš SolowskiTobiáš Solowski 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 54.69
Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 55.63
René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 55.65
Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 58.35
Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.31
Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 57.16
Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 50.67
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 51.20
3 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.11
4 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 53.03
5 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 54.43
MS Erik RevajErik Revaj 01 SlovenskoSlovensko 4 52.68
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 52.17
2 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 55.01
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 3 55.34
4 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 56.43
5 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 58.68
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 JAC BrnoJAC Brno 2 52.68
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.70
3 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.74
4 Jan PetrášJan Petráš 01 AK KroměřížAK Kroměříž 4 56.09
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 58.39
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 50.67
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 51.20
Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.11
Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 53.03
Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 54.43
Erik RevajErik Revaj 01 SlovenskoSlovensko 4 52.68
Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 52.17
David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 55.01
Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 3 55.34
Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 56.43
Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 58.68
Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 JAC BrnoJAC Brno 2 52.68
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.70
Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.74
Jan PetrášJan Petráš 01 AK KroměřížAK Kroměříž 4 56.09
Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 58.39

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 56.41
2 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 57.36
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 58.34
4 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 59.20
MS Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 61.59
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 61.91
2 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 62.44
3 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 64.73
4 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 65.89
Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 60.78
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 61.59
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 62.39
4 Luciana ImčákováLuciana Imčáková 00 SlovenskoSlovensko 1 66.64
5 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 68.79
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 56.41
Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 57.36
Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 58.34
Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 59.20
Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 61.59
Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 61.91
Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 62.44
Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 64.73
Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 65.89
Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 60.78
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 61.59
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 62.39
Luciana ImčákováLuciana Imčáková 00 SlovenskoSlovensko 1 66.64
Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 68.79

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 59.26
2 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 60.18
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 61.75
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 62.68
5 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 65.47
6 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 67.32
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 62.47
1= Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 62.47
3 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 63.97
4 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 64.14
5 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 64.16
6 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 65.06
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 65.43
2 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 65.98
3 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 66.62
4 Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 67.17
5 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 67.89
6 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 75.93
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 61.83
2 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 65.46
3 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 67.34
4 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 69.93
MS Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 69.59
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 64.29
2 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 3 66.19
3 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 66.81
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 59.26
Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 60.18
Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 61.75
Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 62.68
Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 65.47
Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 67.32
Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 62.47
Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 62.47
Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 63.97
Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 64.14
Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 64.16
Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 65.06
Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 65.43
Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 65.98
Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 66.62
Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 67.17
Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 67.89
Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 75.93
Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 61.83
Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 65.46
Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 67.34
Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 69.93
Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 69.59
Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 64.29
Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 3 66.19
Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 66.81