Back

 / Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva

Břeclav (27. 5. 2018)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále 01 (ne, 27.5.2018 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 13 5.89 +0.3 m/s
2 Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 14 5.66 -0.1 m/s
3 Vít HlavenkaVít Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3 5.63 -0.5 m/s
4 Radim HřebačkaRadim Hřebačka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 16 5.61 +0.2 m/s
5 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 12 5.48 +0.1 m/s
6 Filip JahnFilip Jahn
BYAC BrnoBYAC Brno
03 9 5.48 -0.2 m/s
7 Richard KrutákRichard Kruták
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 6 5.32 -0.1 m/s
8 David GrubišićDavid Grubišić
BYAC BrnoBYAC Brno
03 7 5.06 +0.0 m/s
9 Martin PhamMartin Pham
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 10 4.99 +0.2 m/s
10 Martin SchwoiserMartin Schwoiser
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 11 4.97 +0.4 m/s
11 Maxim FedkivMaxim Fedkiv
Orel VyškovOrel Vyškov
04 4 4.90 +0.1 m/s
12 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
04 8 4.85 -0.4 m/s
13 Radim HořínekRadim Hořínek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 5 4.80 -0.2 m/s
14 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1 4.67 +0.2 m/s
David SmerečynskyjDavid Smerečynskyj
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 2 DNS
Daniel SyselDaniel Sysel
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 15 DNS
Celkem 16 závodníků
Finále 02 (ne, 27.5.2018 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav KrauerVáclav Krauer
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 9 5.16 +0.0 m/s
2 Petr ProkešPetr Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 15 5.06 -0.1 m/s
3 Matěj HyclMatěj Hycl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 2 4.95 -0.2 m/s
4 Hynek JurkovičHynek Jurkovič
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 4 4.36 +0.2 m/s
5 Jakub MatulaJakub Matula
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
04 11 4.01 -0.3 m/s
6 Vojtěch HoraVojtěch Hora
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 1 3.87 -0.1 m/s
7 Michal KubešMichal Kubeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 10 3.84 -0.1 m/s
8 Jiří PavlíkJiří Pavlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 13 2.40 +0.6 m/s
9 František KošuličFrantišek Košulič
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 8 2.38 +0.1 m/s
MS Robert RuffiniRobert Ruffini
SlovenskoSlovensko
04 16 5.46 +0.1 m/s
Martin KlobásaMartin Klobása
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 6 DNS
Erik PientakErik Pientak
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 14 DNS
Šimon ChorvátŠimon Chorvát
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3 DNS
Lukáš NáplavaLukáš Náplava
Orel VyškovOrel Vyškov
04 12 DNS
Vladimír KalábekVladimír Kalábek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 5 DNS
Adam KonšelAdam Konšel
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 7 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 27.5.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 24 5.34 +0.1 m/s
2 Omar DubecOmar Dubec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 2 5.07 +0.4 m/s
3 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 25 4.79 +0.0 m/s
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 23 4.77 +0.2 m/s
5 Adam KaňaAdam Kaňa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 5 4.59 +0.1 m/s
6 Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 22 4.58 +0.1 m/s
7 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 20 4.46 +0.1 m/s
8 David TřískaDavid Tříska
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 26 4.30 +0.3 m/s
9 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 19 4.14 +0.1 m/s
10 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 18 4.10 +0.1 m/s
11 Matvij TsapMatvij Tsap
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 9 4.04 +0.2 m/s
12 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 17 4.02 +0.1 m/s
13 Antonín KlimešAntonín Klimeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 14 4.00 +0.0 m/s
14 Hynek JankůHynek Janků
Orel VyškovOrel Vyškov
06 3 3.93 +0.1 m/s
15 Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 13 3.84 +0.2 m/s
16 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 16 3.82 +0.3 m/s
17 Filip MolíkFilip Molík
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 8 3.82 +0.0 m/s
18 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 1 3.79 +0.0 m/s
19 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 4 3.58 +0.0 m/s
20 Vojtěch NešporVojtěch Nešpor
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 6 3.56 +0.1 m/s
21 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 11 3.40 +0.2 m/s
Ondřej SojákOndřej Soják
BYAC BrnoBYAC Brno
05 12 DNS
Adam KolářAdam Kolář
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 15 DNS
Jiří ZittnerJiří Zittner
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 7 DNS
Radek HavelkaRadek Havelka
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 10 DNS
Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
05 21 DNS
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále 01 (ne, 27.5.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 11 5.08 -0.1 m/s
2 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 16 5.04 +0.3 m/s
3 Radka KučerováRadka Kučerová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 21 4.99 +0.1 m/s
4 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 23 4.93 +0.2 m/s
5 Kristýna DobešováKristýna Dobešová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 7 4.79 -0.2 m/s
6 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 20 4.77 -0.3 m/s
7 Tereza JanůTereza Janů
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 12 4.76 -0.1 m/s
8 Iveta HolešinskáIveta Holešinská
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
03 14 4.67 -0.2 m/s
9 Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 19 4.57 -0.2 m/s
10 Aneta BřezinováAneta Březinová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 10 4.56 -0.2 m/s
11 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 2 4.46 +0.0 m/s
12 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
04 13 4.45 +0.0 m/s
13 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 3 4.43 +0.1 m/s
14 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 8 4.43 -0.1 m/s
15 Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 9 4.38 +0.0 m/s
16 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 18 4.38 -0.2 m/s
17 Victoria KošutkováVictoria Košutková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 22 4.36 +0.1 m/s
18 Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 17 4.35 -0.1 m/s
19 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 5 4.18 +0.0 m/s
20 Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC BrnoJAC Brno
03 15 4.11 +0.1 m/s
21 Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC BrnoJAC Brno
04 4 4.00 -0.1 m/s
Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 6 DNS
Julie SamlíkováJulie Samlíková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
04 1 DNS
Celkem 23 závodníků
Finále 02 (ne, 27.5.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 22 4.60 +0.0 m/s
2 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 4.56 +0.0 m/s
3 Tereza GoldemundováTereza Goldemundová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 4 4.55 +0.6 m/s
4 Monika MatulováMonika Matulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 6 4.47 -0.1 m/s
5 Beáta RubášováBeáta Rubášová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
03 19 4.46 +0.4 m/s
6 Vanesa MartincováVanesa Martincová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 5 4.31 -0.2 m/s
7 Iveta TrojancováIveta Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 23 4.26 -0.1 m/s
8 Helena JuříčkováHelena Juříčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 21 4.16 +0.1 m/s
9 Aneta JordánováAneta Jordánová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 20 4.14 -0.4 m/s
10 Ludmila HorákováLudmila Horáková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
04 18 4.09 -0.7 m/s
11 Martina ŠroubkováMartina Šroubková
BYAC BrnoBYAC Brno
04 16 4.04 +0.3 m/s
12 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová
BYAC BrnoBYAC Brno
04 15 3.97 +0.3 m/s
13 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 8 3.95 -0.2 m/s
14 Nela PernicováNela Pernicová
JAC BrnoJAC Brno
03 10 3.86 +0.1 m/s
15 Michaela MikulicováMichaela Mikulicová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 7 3.77 -0.1 m/s
16 Kateřina PevnáKateřina Pevná
Orel VyškovOrel Vyškov
04 11 3.73 -0.1 m/s
17 Leona ČechováLeona Čechová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 2 3.37 +0.1 m/s
18 Sabina PavlušováSabina Pavlušová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 9 3.31 +0.0 m/s
19 Monika ČonkováMonika Čonková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3 3.03 -0.2 m/s
20 Radka VláčilováRadka Vláčilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 14 3.02 -0.2 m/s
21 Lucie SkalníkováLucie Skalníková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 12 2.84 +0.5 m/s
Karolína SmolováKarolína Smolová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 13 DNS
Denisa SommerováDenisa Sommerová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
04 17 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále 01 (ne, 27.5.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 21 5.13 +0.2 m/s
2 Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 18 4.75 +0.3 m/s
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 11 4.73 +0.3 m/s
4 Adéla ČervinkováAdéla Červinková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 14 4.58 +0.2 m/s
5 Eliška KonečnáEliška Konečná
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
05 20 4.54 +0.2 m/s
6 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 16 4.41 -0.2 m/s
7 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 19 4.37 -0.2 m/s
8 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 9 4.15 +0.3 m/s
9 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 17 4.12 +0.0 m/s
10 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 12 4.07 +0.1 m/s
11 Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 6 4.03 +0.1 m/s
12 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 7 4.03 +0.2 m/s
13 Vendula TrojanováVendula Trojanová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 3 3.80 +0.2 m/s
14 Julie JadrnáJulie Jadrná
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 5 3.78 -0.2 m/s
15 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 10 3.75 +0.1 m/s
16 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4 3.74 +0.1 m/s
17 Eliška NeužilováEliška Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
06 22 3.71 -0.1 m/s
18 Terezie JančováTerezie Jančová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 15 3.66 +0.2 m/s
19 Vivien SkřípskáVivien Skřípská
JAC BrnoJAC Brno
05 1 3.51 -0.1 m/s
Veronika SvozilováVeronika Svozilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 2 DNS
Helena BryšováHelena Bryšová
JAC BrnoJAC Brno
05 8 DNS
Martina VodičkováMartina Vodičková
JAC BrnoJAC Brno
05 13 NM
Celkem 22 závodníků
Finále 02 (ne, 27.5.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 12 4.22 -0.2 m/s
2 Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 10 4.14 -0.1 m/s
3 Iva SchejbalováIva Schejbalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 13 4.08 -0.2 m/s
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 22 3.98 -0.2 m/s
5 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2 3.95 -0.1 m/s
6 Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 15 3.92 -0.1 m/s
7 Kateřina NetušilováKateřina Netušilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 11 3.84 -0.1 m/s
8 Nikol HelešicováNikol Helešicová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 5 3.82 +0.1 m/s
9 Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 20 3.76 +0.2 m/s
10 Anna BalúchováAnna Balúchová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 1 3.76 +0.2 m/s
11 Tereza KubíkováTereza Kubíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 8 3.72 +0.1 m/s
12 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 21 3.65 -0.4 m/s
13 Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3 3.57 -0.2 m/s
14 Anna KavalcováAnna Kavalcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 19 3.53 -0.1 m/s
15 Klára ZukalováKlára Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
05 17 3.49 -0.3 m/s
16 Franziska SchmidFranziska Schmid
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 14 3.47 +0.3 m/s
17 Julie TicháJulie Tichá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 16 3.39 -0.1 m/s
18 Adéla MátlováAdéla Mátlová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 9 3.32 +0.0 m/s
19 Lucie KřetínskáLucie Křetínská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 7 3.16 -0.2 m/s
20 Natálie MóryováNatálie Móryová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 18 3.07 -0.2 m/s
Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 6 DNS
Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 4 DNS
Celkem 22 závodníků