Back

 / Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva

Břeclav (27. 5. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 09.57
2 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.31
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 10.44
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 10.56
5 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 11.60
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 11.70
2 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 12.70
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.90
4 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 13.07
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 27.5.2018 - 08:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 13.15
2 Vojtěch NešporVojtěch Nešpor 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.33
3 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 14.60
Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 09.57
Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.31
Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 10.44
Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 10.56
Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 11.60
Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 11.70
Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 12.70
Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.90
Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 13.07
Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 13.15
Vojtěch NešporVojtěch Nešpor 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.33
Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 14.60
Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.13
2 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.24
3 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 5 11.51
4 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.83
5 Michaela ČernáMichaela Černá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 12.42
6 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.64
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota PolákováDorota Poláková 05 JAC BrnoJAC Brno 4 12.21
2 Eleonora Dagmar FittaioloEleonora Dagmar Fittaiolo 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 12.82
3 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.92
Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DNS
Laura SamkováLaura Samková 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 DNS
Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 27.5.2018 - 08:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetráskováTereza Petrásková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.56
2 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 13.53
3 Franziska SchmidFranziska Schmid 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.59
4 Adéla MátlováAdéla Mátlová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.10
5 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 15.27
MS Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.13
Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.24
Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 5 11.51
Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.83
Michaela ČernáMichaela Černá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 12.42
Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.64
Dorota PolákováDorota Poláková 05 JAC BrnoJAC Brno 4 12.21
Eleonora Dagmar FittaioloEleonora Dagmar Fittaiolo 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 12.82
Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.92
Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DNS
Laura SamkováLaura Samková 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 DNS
Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 DNS
Tereza PetráskováTereza Petrásková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.56
Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 13.53
Franziska SchmidFranziska Schmid 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.59
Adéla MátlováAdéla Mátlová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.10
Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 15.27
Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.27