Back

 / Atletická středa

Břeclav (1. 8. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 1.8.2018 - 17:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 5 07.19
2 Filip DvořákFilip Dvořák 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.25
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 07.41
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.50
5 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.61
6 Tomáš HeretaTomáš Hereta 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.61
7 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.73
8 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.15
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.46
2 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 07.55
3 Lukáš KubátLukáš Kubát 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.69
4 Jakub SvoreňJakub Svoreň 03 SlovenskoSlovensko 2 07.82
5 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.83
6 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.87
7 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.91
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 5 07.19
2 Filip DvořákFilip Dvořák 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.25
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 07.41
4 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.46
5 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.50
6 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 07.55
7 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.61
7 Tomáš HeretaTomáš Hereta 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.61
9 Lukáš KubátLukáš Kubát 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.69
10 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.73
11 Jakub SvoreňJakub Svoreň 03 SlovenskoSlovensko 2 07.82
12 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.83
13 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.87
14 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.91
15 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.15

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 1.8.2018 - 17:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.04
2 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.24
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.48
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.51
5 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.53
6 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.54
7 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.63
8 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 8 09.18
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.70
2 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 08.78
3 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.88
4 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.91
5 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.00
6 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.04
7 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.27
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 1.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PiškulováJana Piškulová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.97
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 09.01
3 Daniela VitvarováDaniela Vitvarová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.06
4 natálie Dudovánatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.29
5 Laura HolickáLaura Holická 08 SlovenskoSlovensko 6 09.66
6 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 09.86
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.04
2 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.24
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.48
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.51
5 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.53
6 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.54
7 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.63
8 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.70
9 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 08.78
10 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.88
11 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.91
12 Jana PiškulováJana Piškulová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.97
13 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.00
14 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 09.01
15 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.04
16 Daniela VitvarováDaniela Vitvarová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.06
17 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 8 09.18
18 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.27
19 natálie Dudovánatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.29
20 Laura HolickáLaura Holická 08 SlovenskoSlovensko 6 09.66
21 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 09.86