Back

 / Atletická středa

Břeclav (1. 8. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 1.8.2018 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 4 21.97
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.96
3 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.20
4 Tomáš HeretaTomáš Hereta 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 24.07
5 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 24.09
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 1.8.2018 - 18:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.26
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 24.54
3 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 25.69
4 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 26.09
5 Jakub SvoreňJakub Svoreň 03 SlovenskoSlovensko 6 26.09
Lukáš KubátLukáš Kubát 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 4 21.97
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.96
3 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.20
4 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.26
5 Tomáš HeretaTomáš Hereta 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 24.07
6 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 24.09
7 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 24.54
8 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 25.69
9 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 26.09
9 Jakub SvoreňJakub Svoreň 03 SlovenskoSlovensko 6 26.09
Lukáš KubátLukáš Kubát 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 1.8.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.21
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 27.37
3 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 27.49
4 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 27.93
Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 1.8.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 28.36
2 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 28.56
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 29.14
4 Leona VargováLeona Vargová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 29.53
5 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 5 30.10
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 1.8.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 28.36
2 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 28.57
3 Jana PiškulováJana Piškulová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 30.07
4 Daniela VitvarováDaniela Vitvarová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 30.58
5 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 30.80
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 1.8.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 30.64
2 natálie Dudovánatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 31.13
3 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 3 31.28
4 Laura HolickáLaura Holická 08 SlovenskoSlovensko 5 32.43
5 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 6 33.38
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.21
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 27.37
3 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 27.49
4 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 27.93
5 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 28.36
5 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 28.36
7 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 28.56
8 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 28.57
9 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 29.14
10 Leona VargováLeona Vargová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 29.53
11 Jana PiškulováJana Piškulová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 30.07
12 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 5 30.10
13 Daniela VitvarováDaniela Vitvarová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 30.58
14 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 30.64
15 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 30.80
16 natálie Dudovánatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 31.13
17 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 3 31.28
18 Laura HolickáLaura Holická 08 SlovenskoSlovensko 5 32.43
19 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 6 33.38
Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS