Back

 / Atletická středa

Břeclav (8. 8. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 8.8.2018 - 17:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 07.34
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.38
3 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.55
4 Lukáš KubátLukáš Kubát 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.63
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.69
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.8.2018 - 17:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.80
2 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.87
3 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.04
4 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.32
5 Adam KališAdam Kališ 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 08.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 07.34
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.38
3 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.55
4 Lukáš KubátLukáš Kubát 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.63
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.69
6 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.80
7 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.87
8 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.04
9 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.32
10 Adam KališAdam Kališ 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 08.86

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 8.8.2018 - 17:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.32
2 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.52
3 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.62
4 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.89
5 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.94
6 Jana PiškulováJana Piškulová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.17
7 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.20
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.8.2018 - 17:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 08.72
2 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.82
3 Leona VargováLeona Vargová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.98
4 Daniela VitvarováDaniela Vitvarová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.05
5 Sofie KubíkováSofie Kubíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.28
6 natálie Dudovánatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.34
7 Laura HolickáLaura Holická 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.92
8 Martina RehákováMartina Reháková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 10.20
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.32
2 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.52
3 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.62
4 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 08.72
5 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.82
6 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.89
7 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.94
8 Leona VargováLeona Vargová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.98
9 Daniela VitvarováDaniela Vitvarová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.05
10 Jana PiškulováJana Piškulová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.17
11 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.20
12 Sofie KubíkováSofie Kubíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.28
13 natálie Dudovánatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.34
14 Laura HolickáLaura Holická 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.92
15 Martina RehákováMartina Reháková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 10.20