Back

 / Atletická středa

Břeclav (15. 8. 2018)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 15.8.2018 - 17:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.61
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 11.66
3 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.69
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.01
5 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.14
6 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.29
7 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 5 12.41
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 15.8.2018 - 17:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PazderkaJakub Pazderka 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.21
2 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.27
3 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.51
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.77
5 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 7 13.10
6 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 1 15.22
7 Richard KyzlinkRichard Kyzlink 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 15.47
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.61
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 11.66
3 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.69
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.01
5 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.14
6 Jakub PazderkaJakub Pazderka 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.21
7 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.27
8 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.29
9 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 5 12.41
10 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.51
11 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.77
12 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 7 13.10
13 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 1 15.22
14 Richard KyzlinkRichard Kyzlink 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 15.47

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 15.8.2018 - 17:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.45
2 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.83
3 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.94
4 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 14.20
5 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 14.61
6 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 14.95
7 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 14.98
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 15.8.2018 - 17:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.96
2 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.27
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 14.42
4 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 15.90
5 Nikola SeďováNikola Seďová 07 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 7 15.94
6 Vendula SeďováVendula Seďová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 19.77
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.45
2 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.83
3 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.94
4 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.96
5 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 14.20
6 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.27
7 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 14.42
8 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 14.61
9 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 14.95
10 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 14.98
11 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 15.90
12 Nikola SeďováNikola Seďová 07 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 7 15.94
13 Vendula SeďováVendula Seďová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 19.77