Back

 / 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (25. 8. 2018)

Skok daleký - Muži

(so, 25.8.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6.68 +0.2 m/s 6.68  +0.20.00.06.680.00.00.0
2 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.61 -0.3 m/s 6.61  -0.30.00.06.610.00.00.0
3 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 6.51 +0.4 m/s 6.51  +0.40.00.06.510.00.00.0
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.32 +0.3 m/s 6.32  +0.30.00.06.320.00.00.0
5 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 6.30 +0.5 m/s 6.30  +0.50.00.06.300.00.00.0
6 Jakub BendaJakub Benda
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6.22 +0.2 m/s 6.22  +0.20.00.06.220.00.00.0
7 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6.18 +0.5 m/s 6.18  +0.50.00.06.180.00.00.0
8 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 6.08 +0.3 m/s 6.08  +0.30.00.06.080.00.00.0
9 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6.00 +0.1 m/s 6.00  +0.10.00.06.000.00.00.0
10 Maroš RalíkMaroš Ralík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.91 +0.2 m/s 5.91  +0.20.00.05.910.00.00.0
11 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 5.91 +0.3 m/s 5.91  +0.30.00.05.910.00.00.0
12 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 5.85 +0.5 m/s 5.85  +0.50.00.05.850.00.00.0
13 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5.78 +0.3 m/s 5.78  +0.30.00.05.780.00.00.0
14 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5.77 -0.1 m/s 5.77  -0.10.00.05.770.00.00.0
15 Jan VicherJan Vicher
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5.75 +0.0 m/s 5.75  +0.00.00.05.750.00.00.0
16 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.75 +0.1 m/s 5.75  +0.10.00.05.750.00.00.0
17 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5.74 +0.5 m/s 5.74  +0.50.00.05.740.00.00.0
18 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.60 +0.0 m/s 5.60  +0.00.00.05.600.00.00.0
Matěj VencelMatěj Vencel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 25.8.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika BaňovičováMonika Baňovičová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
95 5.77 +0.5 m/s 5.77  +0.50.00.05.770.00.00.0
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5.38 +0.4 m/s 5.38  +0.40.00.05.380.00.00.0
3 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 5.32 +0.6 m/s 5.32  +0.60.00.05.320.00.00.0
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
82 5.16 +0.5 m/s 5.16  +0.50.00.05.160.00.00.0
5 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.14 +0.6 m/s 5.14  +0.60.00.05.140.00.00.0
6 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.09 +0.7 m/s 5.09  +0.70.00.05.090.00.00.0
7 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.03 +1.1 m/s 5.03  +1.10.00.05.030.00.00.0
8 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.98 -0.2 m/s 4.98  -0.20.00.04.980.00.00.0
9 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 4.97 +0.6 m/s 4.97  +0.60.00.04.970.00.00.0
10 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
99 4.92 +0.8 m/s 4.92  +0.80.00.04.920.00.00.0
11 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 4.91 +0.4 m/s 4.91  +0.40.00.04.910.00.00.0
12 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.89 -0.1 m/s 4.89  -0.10.00.04.890.00.00.0
13 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.80 +0.3 m/s 4.80  +0.30.00.04.800.00.00.0
14 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.71 +1.8 m/s 4.71  +1.80.00.04.710.00.00.0
15= Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.69 +1.0 m/s 4.69  +1.00.00.04.690.00.00.0
15= Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.69 +0.7 m/s 4.69  +0.70.00.04.690.00.00.0
17 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.61 +2.1 m/s 4.61  +2.10.00.04.610.00.00.0
18 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 4.40 +0.7 m/s 4.40  +0.70.00.04.400.00.00.0
19 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.28 +1.6 m/s 4.28  +1.60.00.04.280.00.00.0
20 Barbora OlivkováBarbora Olivková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
97 3.94 +0.2 m/s 3.94  +0.20.00.03.940.00.00.0
MS Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.44 +0.6 m/s 4.44  +0.60.00.04.440.00.00.0
Celkem 21 závodníků