Back

 / 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (25. 8. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.8.2018 - 11:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.16
2 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.46
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.78
4 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.80
5 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.08
6 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.12
Matěj VencelMatěj Vencel 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 DNS
Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.8.2018 - 11:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.25
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.65
3 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.74
4 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.77
5 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.84
6 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 11.96
7 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.08
8 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.8.2018 - 11:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.34
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.38
3 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.68
4 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.86
5 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.95
6 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.10
7 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.57
Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.16
2 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.25
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.34
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.38
5 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.46
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.65
7 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.68
8 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.74
9 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.77
10 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.78
11 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.80
12 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.84
13 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.86
14 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.95
15 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 11.96
16 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.08
16 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.08
18 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.10
19 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.12
20 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.31
21 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.57
Matěj VencelMatěj Vencel 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 DNS
Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DQ
Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 25.8.2018 - 12:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.79
2 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.03
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.38
4 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.38
5 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.48
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.52
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.8.2018 - 12:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.67
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.80
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.89
4 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.99
Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.8.2018 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.51
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.85
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.97
4 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.15
5 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.57
6 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.99
7 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 14.13
8 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 14.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.8.2018 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.41
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.93
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.30
4 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.43
5 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.51
6 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.68
7 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 14.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.8.2018 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.26
2 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.58
3 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.19
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 13.35
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.71
6 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.03
MS Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 14.18
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.26
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.41
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.51
4 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.58
5 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.85
6 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.93
7 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.97
8 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.15
9 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.19
10 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.30
11 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 13.35
12 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.43
13 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.51
14 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.57
15 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.68
16 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.71
17 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.99
18 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.03
19 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 14.13
20 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 14.18
21 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 14.22
22 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 14.38

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 25.8.2018 - 12:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.18
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.35
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.59
4 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.88
5 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.90
6 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.06
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.8.2018 - 12:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.75
2 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.04
3 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.05
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 13.26
5 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.48
Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků