Back

 / Jm KAS družstev ml. žactva

Břeclav (20. 9. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále 01 (čt, 20.9.2018 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 5.13 0.0
2 Ondřej ČernýOndřej Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 5.01 0.0
3 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 4.95 0.0
4 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4.92 0.0
5 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 4.89 0.0
6 David TřískaDavid Tříska
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 4.86 0.0
7 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4.76 0.0
8 Václav HamšíkVáclav Hamšík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 4.62 0.0
9 Adam KaňaAdam Kaňa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 4.50 0.0
10 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 4.28 0.0
11 Adam KolářAdam Kolář
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.23 0.0
12 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 4.13 0.0
13 Adam KuželaAdam Kužela
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 4.01 0.0
14 Antonín KlimešAntonín Klimeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.00 0.0
15 Matvij TsapMatvij Tsap
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 3.91 0.0
16 Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 3.81 0.0
17 Ondřej SojákOndřej Soják
BYAC BrnoBYAC Brno
05 3.77 0.0
David RužičkaDavid Ružička
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 NM
Celkem 18 závodníků
Finále 02 (čt, 20.9.2018 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon LopourŠimon Lopour
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.85 0.0
2 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.80 0.0
3 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3.79 0.0
4 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3.79 0.0
5 Ondřej BartošOndřej Bartoš
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.78 0.0
6 Šimon TajovskýŠimon Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.76 0.0
7 Martin TaušMartin Tauš
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.61 0.0
8 Jakub MarekJakub Marek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3.45 0.0
9 David ŠmídDavid Šmíd
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3.33 0.0
10 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3.27 0.0
11 Adam UxaAdam Uxa
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.24 0.0
12 Kristián ChludilKristián Chludil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 2.49 0.0
MS Jakub JordánJakub Jordán
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
07 4.02 0.0
Daniel SkočekDaniel Skoček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 DNS
Jan PlášilJan Plášil
BYAC BrnoBYAC Brno
06 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále 01 (čt, 20.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 4.68 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.50 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 4.31 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.23 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.21 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Tereza VrzalováTereza Vrzalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.11 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 4.08 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 4.07 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4.07 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
06 4.04 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 4.00 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Kateřina NetušilováKateřina Netušilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3.95 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.89 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
06 3.86 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 3.81 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3.77 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 3.71 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Ema HrdováEma Hrdová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 3.69 0.00.00.00.00.00.00.0
20= Daniela ŘihákováDaniela Řiháková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 3.55 0.00.00.00.00.00.00.0
20= Petra KutějováPetra Kutějová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 3.55 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Barbara TrnkováBarbara Trnková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 2.68 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků
Finále 02 (čt, 20.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška NeužilováEliška Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
06 3.99 0.0
2 Anna BalúchováAnna Balúchová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3.92 0.0
3 Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 3.81 0.0
4 Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.78 0.0
5 Linda OrlováLinda Orlová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 3.72 0.0
6 Jůlie SlabáJůlie Slabá
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 3.60 0.0
7 Anežka ŘíháčkováAnežka Říháčková
JAC BrnoJAC Brno
06 3.59 0.0
8 Vendula TrojanováVendula Trojanová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 3.56 0.0
9 Michaela DrobiličováMichaela Drobiličová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 3.51 0.0
10 linda Hrbáčkoválinda Hrbáčková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 3.49 0.0
11 Vivien SkřípskáVivien Skřípská
JAC BrnoJAC Brno
05 3.48 0.0
12= Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3.28 0.0
12= Veronika MatzováVeronika Matzová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3.28 0.0
14 Elena JakubcováElena Jakubcová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3.26 0.0
15 Karolína PřibylováKarolína Přibylová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3.19 0.0
16 Amálie RackováAmálie Racková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.11 0.0
17 Nikol VuováNikol Vuová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.09 0.0
18 Elena ŠarköziováElena Šarköziová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3.07 0.0
19 Patricie VeseláPatricie Veselá
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 2.34 0.0
MS Tereza KubíkováTereza Kubíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.78 0.0
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 DNS
Aneta LackováAneta Lacková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 NM
Celkem 22 závodníků