Back

 / Jm KAS družstev ml. žactva

Břeclav (20. 9. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 15:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 09.66
2 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.90
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.04
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.27
5 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.69
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 10.49
2 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 11.09
3 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 11.68
4 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 7 12.46
5 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.74
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 11.99
2 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 12.96
3 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.70
4 Adam UxaAdam Uxa 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 14.86
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 09.66
2 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.90
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.04
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.27
5 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 10.49
6 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.69
7 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 11.09
8 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 11.68
9 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 11.99
10 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 7 12.46
11 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.74
12 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 12.96
13 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.70
14 Adam UxaAdam Uxa 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 14.86

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 15:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.81
2 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 11.09
3 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.22
4 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 11.29
5 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 11.36
6 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.11
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.00
2 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.04
3 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.50
4 Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 12.65
5 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.79
6 Kateřina BébarováKateřina Bébarová 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.86
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 4 11.51
2 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.07
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 12.85
4 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.36
5 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 14.05
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.81
2 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 11.09
3 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.22
4 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 11.29
5 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 11.36
6 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 4 11.51
7 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.00
8 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.04
9 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.07
10 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.11
11 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.50
12 Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 12.65
13 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.79
14 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 12.85
15 Kateřina BébarováKateřina Bébarová 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.86
16 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.36
17 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 14.05