Back

 / 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů

Olomouc (5. 5. 2018)

Skok daleký - Junioři

(so, 5.5.2018 - 07:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 22 6.75 -0.2 m/s
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 19 6.55 +1.1 m/s
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 20 6.50 +1.2 m/s
4 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 18 6.38 -0.7 m/s
5 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 11 5.97 +1.4 m/s
6 František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 16 5.89 +2.7 m/s 5.69 -0.3 m/s
7 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 21 5.83 +1.7 m/s
8 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 2 5.82 +0.6 m/s
9 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1 5.71 +1.0 m/s
10 Jan VařekaJan Vařeka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 12 5.67 +1.2 m/s
11 Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 13 5.66 +1.3 m/s
12 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 7 5.58 +2.0 m/s
13 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 15 5.58 +1.2 m/s
14 Daniel HubačkaDaniel Hubačka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 8 5.50 +0.7 m/s
15 Lukáš SpevákLukáš Spevák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 6 5.33 +0.8 m/s
16 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 10 5.29 +0.4 m/s
17 Vít PustkaVít Pustka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 4 5.20 +0.7 m/s
18 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 9 5.08 +0.4 m/s
MS Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 3 5.75 +2.1 m/s 5.60 +0.3 m/s
Filip SloukaFilip Slouka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 5 DNS
Lukáš KristekLukáš Kristek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 14 DNS
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 17 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 5.5.2018 - 05:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 32 6.75 +0.9 m/s
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 30 6.51 +1.6 m/s
3 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 29 6.48 +1.7 m/s
4 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 28 6.26 +2.5 m/s 6.10 -0.4 m/s
5 Lukáš StraškaLukáš Straška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 31 6.25 +1.7 m/s
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 27 6.22 +1.0 m/s
7 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10 6.18 +0.4 m/s
8 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 25 5.94 +2.7 m/s 5.43 +0.9 m/s
9 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 2 5.80 +1.0 m/s
10 Jan VicherJan Vicher
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 12 5.76 +1.7 m/s
11 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 26 5.73 +1.3 m/s
12 Maroš RalíkMaroš Ralík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 7 5.70 +0.6 m/s
13 Lukáš CochlarLukáš Cochlar
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 14 5.69 +2.0 m/s
14 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 23 5.57 +0.1 m/s
15 Dan KovářDan Kovář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 5.50 +0.9 m/s
16 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 21 5.43 +0.8 m/s
17 Matěj VencelMatěj Vencel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 24 5.37 +2.0 m/s
18 David JanákDavid Janák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 13 5.31 +1.4 m/s
19 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 16 5.22 +1.4 m/s
20 Michal KadlecMichal Kadlec
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 17 5.15 +1.4 m/s
21 Matěj ŠípekMatěj Šípek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 19 5.09 +0.9 m/s
22 Libor SkovránekLibor Skovránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 8 5.07 +2.5 m/s 4.52 +0.7 m/s
23 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 9 5.06 -0.8 m/s
24 Aleš BřezinaAleš Březina
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 1 5.03 +0.5 m/s
25 Petr GaszczykPetr Gaszczyk
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 20 4.99 +1.8 m/s
26 Lukáš KvakLukáš Kvak
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 4 4.95 +1.2 m/s
27 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 22 4.83 +0.1 m/s
28 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 15 4.77 +1.0 m/s
29 Tomáš MarekTomáš Marek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5 4.40 +1.2 m/s
Zdenek VáclavíkZdenek Václavík
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 11 DNS
Jakub NezvalJakub Nezval
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
01 6 DNS
Vilém BiječekVilém Biječek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 18 NM
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 5.5.2018 - 05:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
99 20 5.80 +2.5 m/s 5.70 +1.9 m/s
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
99 3 5.44 +1.4 m/s
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
99 18 5.43 +0.4 m/s
4 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 13 5.32 +0.2 m/s
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 19 5.14 +3.1 m/s 5.05 +1.5 m/s
6 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4 5.09 +1.2 m/s
7 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 5.08 +0.7 m/s
8 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
00 17 5.02 +3.6 m/s 4.83 +0.9 m/s
9 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 4.85 +1.5 m/s
10 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 16 4.85 +1.5 m/s
11 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
01 14 4.79 +1.3 m/s
12 Anísa FilaliAnísa Filali
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
00 15 4.78 +1.6 m/s
13 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 12 4.77 +1.1 m/s
14 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
99 10 4.74 +1.3 m/s
15 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 11 4.72 +2.2 m/s
16 Eva KřekováEva Křeková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 9 4.61 +0.3 m/s
17 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 5 4.60 +0.5 m/s
18 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 8 4.43 +0.9 m/s
19 Jana BartošováJana Bartošová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 7 4.30 -1.0 m/s
20 Michaela LohniskáMichaela Lohniská
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
02 6 4.21 +0.9 m/s
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 5.5.2018 - 04:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 36 5.35 +0.8 m/s
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 37 5.29 +0.2 m/s
3 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 28 5.19 +0.7 m/s
4 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 22 5.12 +2.9 m/s 4.66 +1.0 m/s
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 2 5.11 +1.7 m/s
6 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 33 5.06 +0.7 m/s
7 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 32 5.06 +0.5 m/s
8 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 34 5.06 +1.3 m/s
9 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 31 5.01 +0.9 m/s
10 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 21 4.96 +2.1 m/s 4.65 +0.2 m/s
11 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 26 4.94 +2.6 m/s 4.59 +0.6 m/s
12 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 20 4.93 +2.0 m/s
13 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 30 4.79 -0.5 m/s
14 Klára TeofilováKlára Teofilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 35 4.78 +0.7 m/s
15 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 29 4.75 +2.2 m/s 4.59 -0.1 m/s
16 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 23 4.71 -0.9 m/s
17 Tereza KrejčíTereza Krejčí
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 19 4.65 +1.4 m/s
18 Denisa PláškováDenisa Plášková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 27 4.57 +2.0 m/s
19 Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 13 4.56 +1.7 m/s
20 Karolína HoláKarolína Holá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 17 4.52 +0.8 m/s
21 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 15 4.51 +2.7 m/s 4.25 +0.8 m/s
22 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 18 4.50 +2.7 m/s 4.50 -0.1 m/s
23 Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 24 4.49 +1.0 m/s
24 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11 4.46 -1.1 m/s
25 Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 9 4.40 +1.4 m/s
26 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 12 4.28 +0.6 m/s
27 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 14 4.26 +0.3 m/s
28 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 10 4.24 +1.3 m/s
29 Sabina BočkováSabina Bočková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 1 4.19 +1.4 m/s
30 Lucie PopováLucie Popová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 8 4.11 +1.9 m/s
31 Zuzana RehákováZuzana Reháková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4 3.84 -0.8 m/s
32 Aneta ŠevčíkováAneta Ševčíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
01 5 3.14 +0.7 m/s
Eliška MarszalekEliška Marszalek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 3 DNS
Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 16 DNS
Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 DNS
Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 6 DNS
Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 25 NM
Celkem 37 závodníků