Back

 / 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů

Olomouc (5. 5. 2018)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 10:05) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.17
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.55
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 22.89
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 22.90
Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS
Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 10:05) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.47
2 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 23.77
3 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.82
4 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.06
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 24.25
6 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 24.37
7 Sebastián GugaSebastián Guga 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 25.11
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 10:05) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 23.41
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.76
3 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 24.25
4 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 24.26
5 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.28
6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.30
7 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 27.43
MS Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.76
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 10:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 22.32
2 Marek HavlíkMarek Havlík 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.22
3 Vít PustkaVít Pustka 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 25.29
4 Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 26.17
5 Petr OmastaPetr Omasta 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 28.02
MS Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.05
MS Daniel KováčikDaniel Kováčik 99 SlovenskoSlovensko 5 25.42
MS Adam SzczotkaAdam Szczotka 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 26.62
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 5.5.2018 - 10:05) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.71
2 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 23.12
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 23.17
4 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.78
5 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.97
6 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 24.85
7 Jakub PruknerJakub Prukner 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.89
8 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 26.07
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.17
Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.55
David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 22.89
Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 22.90
Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS
Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.47
Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 23.77
Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.82
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.06
Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 24.25
Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 24.37
Sebastián GugaSebastián Guga 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 25.11
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 23.41
Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.76
Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 24.25
Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 24.26
Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.28
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.30
Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 27.43
Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.76
Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 22.32
Marek HavlíkMarek Havlík 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.22
Vít PustkaVít Pustka 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 25.29
Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 26.17
Petr OmastaPetr Omasta 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 28.02
Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.05
Daniel KováčikDaniel Kováčik 99 SlovenskoSlovensko 5 25.42
Adam SzczotkaAdam Szczotka 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 26.62
Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.71
Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 23.12
Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 23.17
Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.78
Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.97
Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 24.85
Jakub PruknerJakub Prukner 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.89
Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 26.07

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 09:55) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.15
2 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.85
3 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.44
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 23.48
5 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.64
6 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.81
7 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.83
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 09:55) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.37
2 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 24.05
3 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 24.11
4 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.28
5 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 24.30
6 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.32
7 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 24.64
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 09:55) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 25.10
2 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.25
3 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 26.36
4 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 30.63
Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 09:55) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 23.01
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.54
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 23.78
4 Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 24.09
5 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.48
6 David JanákDavid Janák 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 26.25
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 5.5.2018 - 09:55) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.07
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.72
3 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 24.80
4 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 24.81
5 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 25.17
6 Tomáš MarekTomáš Marek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.37
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.15
Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.85
Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.44
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 23.48
Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.64
Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.81
Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.83
Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.37
Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 24.05
Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 24.11
Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.28
Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 24.30
František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.32
Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 24.64
Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 25.10
Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.25
Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 26.36
Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 30.63
Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 23.01
Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.54
Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 23.78
Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 24.09
Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.48
David JanákDavid Janák 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 26.25
Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.07
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.72
Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 24.80
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 24.81
Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 25.17
Tomáš MarekTomáš Marek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.37

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 09:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 24.97
2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 25.12
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.13
4 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 25.47
5 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.66
6 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 7 26.22
7 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 26.53
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 09:45) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.02
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 26.08
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 26.10
4 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 26.24
5 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 26.92
6 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 27.20
7 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 27.51
8 Karin SuranováKarin Suranová 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 30.62
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 09:45) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 27.22
2 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 27.44
3 Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 27.68
4 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 27.91
5 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 28.29
6 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 28.75
7 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 29.40
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 09:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 27.36
2 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.42
3 Eva TešnarováEva Tešnarová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 29.40
4 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 29.90
5 Valerie BínováValerie Bínová 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 30.15
6 Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 30.22
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 5.5.2018 - 09:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.94
2 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.95
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 28.89
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 29.24
5 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 29.61
MS Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.64
MS Adriana SlivkováAdriana Slivková 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 26.74
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 24.97
Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 25.12
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.13
Katarína KiškováKatarína Kišková 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 25.47
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.66
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 7 26.22
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 26.53
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.02
Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 26.08
Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 26.10
Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 26.24
Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 26.92
Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 27.20
Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 27.51
Karin SuranováKarin Suranová 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 30.62
Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 27.22
Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 27.44
Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 27.68
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 27.91
Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 28.29
Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 28.75
Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 29.40
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 27.36
Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.42
Eva TešnarováEva Tešnarová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 29.40
Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 29.90
Valerie BínováValerie Bínová 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 30.15
Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 30.22
Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.94
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.95
Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 28.89
Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 29.24
Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 29.61
Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.64
Adriana SlivkováAdriana Slivková 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 26.74

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 09:35) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.16
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.61
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 26.02
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 26.04
5 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 26.11
6 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.57
7 Věra LenskáVěra Lenská 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 26.76
Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 09:35) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.46
2 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 26.64
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.38
4 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 27.55
5 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 27.71
6 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 27.74
7 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 27.89
8 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 28.31
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 09:35) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.77
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 28.52
3 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 28.57
4 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 28.89
5 Tereza KrejčíTereza Krejčí 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 29.12
6 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 29.38
7 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 29.43
8 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 30.62
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 09:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 3 27.95
2 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 28.35
3 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 29.03
4 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 29.34
5 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 29.77
6 Sára VitovskáSára Vitovská 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 30.69
7 Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 4 31.88
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 5.5.2018 - 09:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 27.09
2 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.01
3 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 28.54
4 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 28.72
5 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 29.39
6 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 30.22
Nikola GoldováNikola Goldová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.16
Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.61
Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 26.02
Michaela TicháMichaela Tichá 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 26.04
Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 26.11
Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.57
Věra LenskáVěra Lenská 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 26.76
Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.46
Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 26.64
Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.38
Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 27.55
Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 27.71
Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 27.74
Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 27.89
Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 28.31
Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.77
Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 28.52
Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 28.57
Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 28.89
Tereza KrejčíTereza Krejčí 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 29.12
Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 29.38
Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 29.43
Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 30.62
Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 3 27.95
Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 28.35
Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 29.03
Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 29.34
Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 29.77
Sára VitovskáSára Vitovská 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 30.69
Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 4 31.88
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 27.09
Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.01
Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 28.54
Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 28.72
Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 29.39
Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 30.22
Nikola GoldováNikola Goldová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS