Back

 / 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů

Olomouc (5. 5. 2018)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 07:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 49.67
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.31
3 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 50.38
4 Marek HavlíkMarek Havlík 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 50.54
5 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 51.86
6 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 54.00
7 Sebastián GugaSebastián Guga 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 54.26
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 07:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠvábMarek Šváb 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 51.44
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 51.89
3 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 52.13
4 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 56.13
MS Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 50.51
Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 07:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 51.08
2 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.52
3 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 53.50
4 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 53.67
5 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 55.65
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 49.67
Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.31
Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 50.38
Marek HavlíkMarek Havlík 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 50.54
Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 51.86
Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 54.00
Sebastián GugaSebastián Guga 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 54.26
Marek ŠvábMarek Šváb 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 51.44
Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 51.89
Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 52.13
Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 56.13
Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 50.51
Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 51.08
David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.52
Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 53.50
René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 53.67
René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 55.65

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 07:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 50.83
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.98
3 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 53.25
4 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 53.90
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 57.51
Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 07:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 52.37
2 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 3 53.91
3 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 54.69
4 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 54.93
5 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 57.61
Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 07:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 55.75
2 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 56.27
3 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 56.74
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 57.70
5 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 61.70
6 Theo BébarTheo Bébar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 66.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 50.83
Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.98
David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 53.25
Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 53.90
Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 57.51
Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 52.37
Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 3 53.91
Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 54.69
Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 54.93
Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 57.61
Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 55.75
Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 56.27
Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 56.74
Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 57.70
Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 61.70
Theo BébarTheo Bébar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 66.43

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 07:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 56.77
2 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 58.06
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 58.33
4 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 60.33
5 Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 60.53
6 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 61.12
7 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 64.38
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 07:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 62.30
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 63.35
3 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 65.21
4 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 66.77
5 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 67.85
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 07:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 60.37
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.86
MS Adriana SlivkováAdriana Slivková 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 61.57
MS Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 75.48
Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 56.77
Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 58.06
Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 58.33
Katarína KiškováKatarína Kišková 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 60.33
Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 60.53
Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 61.12
Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 64.38
Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 62.30
Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 63.35
Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 65.21
Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 66.77
Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 67.85
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 60.37
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.86
Adriana SlivkováAdriana Slivková 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 61.57
Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 75.48
Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 07:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.92
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.23
3 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 60.97
4 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 63.30
5 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 66.80
6 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 67.50
Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 07:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 63.33
2 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 64.44
3 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 65.23
4 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 66.50
5 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 69.73
6 Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 70.00
7 Aneta MacháčkováAneta Macháčková 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 80.99
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.92
Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.23
Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 60.97
Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 63.30
Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 66.80
Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 67.50
Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 63.33
Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 64.44
Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 65.23
Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 66.50
Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 69.73
Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 70.00
Aneta MacháčkováAneta Macháčková 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 80.99