Back

 / OPD ml. žactva - pětiboj

Třinec (26. 4. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 10.48
2 Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.91
3 Jakub SzczotkaJakub Szczotka 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.76
4 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 13.39
5 Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.50
6 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.54
7 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.63
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 11.86
2 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.25
3 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.90
4 Tomáš BrukTomáš Bruk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 14.13
5 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 14.17
6 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 15.38
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.19
2 Ondřej DamekOndřej Damek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.43
3 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 11.88
4 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.28
5 Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.05
6 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.58
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 26.4.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SikoraMatěj Sikora 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.05
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.16
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 12.31
4 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 13.97
5 Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 14.03
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 26.4.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.63
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.03
3 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 12.07
4 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 13.62
5 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 14.86
6 Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 18.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 10.48
Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.91
Jakub SzczotkaJakub Szczotka 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.76
Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 13.39
Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.50
Dominik HeczkoDominik Heczko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.54
Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.63
Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 11.86
František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.25
Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.90
Tomáš BrukTomáš Bruk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 14.13
Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 14.17
David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 15.38
Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.19
Ondřej DamekOndřej Damek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.43
Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 11.88
Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.28
Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.05
Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.58
Matěj SikoraMatěj Sikora 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.05
Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.16
Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 12.31
Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 13.97
Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 14.03
Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.63
Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.03
Tadeáš VlachTadeáš Vlach 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 12.07
Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 13.62
Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 14.86
Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 18.51

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 René CihlářováRené Cihlářová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 12.87
2 Simona GrycmanováSimona Grycmanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 13.00
3 Marie ŠuškováMarie Šušková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 13.24
4 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 14.10
5 Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 14.16
6 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 14.49
7 Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 14.65
8 Markéta MotykováMarkéta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 14.70
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 12.71
2 Eva KasanováEva Kasanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 13.26
3 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.76
4 Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 14.01
5 Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 15.32
Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 10.98
2 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 11.62
3 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 12.90
4 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 14.31
5 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 14.47
6 Klára MičaníkováKlára Mičaníková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 14.82
7 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 15.02
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 26.4.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HotováBarbora Hotová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.69
2 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 13.44
3 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 13.47
4 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.61
5 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 2 14.07
6 Kristýna KlímkováKristýna Klímková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 14.53
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 26.4.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 13.03
2 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 13.35
3 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.79
4 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 14.20
5 Terezie MartincováTerezie Martincová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 14.57
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 26.4.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 13.44
2 Magdaléna MichálkováMagdaléna Michálková 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 13.50
3 Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.58
4 Sára ZientkováSára Zientková 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 8 14.08
5 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 14.14
6 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 15.13
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 26.4.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.85
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 11.22
3 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.18
4 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 13.18
5 Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.40
6 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 14.28
7 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 14.55
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (čt, 26.4.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.88
2 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 11.41
3 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.00
4 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.50
5 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 14.13
6 Karolína BiskosováKarolína Biskosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.42
7 Sára KrchňákováSára Krchňáková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
René CihlářováRené Cihlářová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 12.87
Simona GrycmanováSimona Grycmanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 13.00
Marie ŠuškováMarie Šušková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 13.24
Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 14.10
Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 14.16
Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 14.49
Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 14.65
Markéta MotykováMarkéta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 14.70
Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 12.71
Eva KasanováEva Kasanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 13.26
Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.76
Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 14.01
Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 15.32
Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DNS
Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 10.98
Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 11.62
Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 12.90
Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 14.31
Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 14.47
Klára MičaníkováKlára Mičaníková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 14.82
Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 15.02
Barbora HotováBarbora Hotová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.69
Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 13.44
Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 13.47
Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.61
Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 2 14.07
Kristýna KlímkováKristýna Klímková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 14.53
Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 13.03
Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 13.35
Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.79
Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 14.20
Terezie MartincováTerezie Martincová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 14.57
Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 13.44
Magdaléna MichálkováMagdaléna Michálková 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 13.50
Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.58
Sára ZientkováSára Zientková 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 8 14.08
Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 14.14
Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 15.13
Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.85
Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 11.22
Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.18
Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 13.18
Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.40
Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 14.28
Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 14.55
Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.88
Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 11.41
Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.00
Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.50
Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 14.13
Karolína BiskosováKarolína Biskosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.42
Sára KrchňákováSára Krchňáková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.00