Back

 / OPD mladšího žactva - 2. kolo

Třinec (24. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 14:40) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.11
2 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.15
3 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.20
4 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.32
5 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 08.60
6 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 08.63
7 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 08.70
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 14:40) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.55
2 Jan VitásekJan Vitásek 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.72
3 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.73
4 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.77
5 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.88
6 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 08.98
7 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 09.01
8 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.04
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 24.5.2018 - 14:40) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 09.06
2 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.24
3 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.35
4 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.40
5 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.46
6 Adam ChovanecAdam Chovanec 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.52
7 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.89
David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 24.5.2018 - 14:40) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.62
2 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.86
3 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.87
4 Michal ŘepkaMichal Řepka 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.91
5 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.95
6 Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 10.08
7 Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 10.10
8 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 10.11
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 24.5.2018 - 14:40) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 08.68
2 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.49
3 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.51
4 Jakub StarýJakub Starý 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 10.12
5 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 10.13
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 14:20) Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.18
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.26
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.38
4 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.47
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.52
6 Alice StehnováAlice Stehnová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 08.83
7 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 08.85
8 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.95
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 14:20) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.81
2 Hana PflegrováHana Pflegrová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.87
3 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 08.88
4 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 08.89
5 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.95
6 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 08.99
7 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 09.05
8 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 09.06
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 24.5.2018 - 14:20) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.98
2 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.03
3 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.05
4 Julie VálkováJulie Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 09.12
5 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.14
6 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.23
7 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.33
8 Sára VágaiováSára Vágaiová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 09.53
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 24.5.2018 - 14:20) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.11
2 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.17
3 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 09.26
4 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 09.38
5 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.48
6 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 09.51
7 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 09.51
Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 24.5.2018 - 14:20) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.16
2 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.36
3 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 09.38
4 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.58
5 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 09.60
6 Nicol NovákNicol Novák 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.67
7 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.72
8 Tereza RuskováTereza Rusková 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 09.73
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 24.5.2018 - 14:20) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 09.30
2 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 09.35
3 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.57
4 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.72
5 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.74
6 Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.77
7 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.81
8 Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.90
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 24.5.2018 - 14:20) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.11
2 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 10.25
3 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 10.26
4 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.48
5 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.54
6 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 10.58
7 Kateřina SkálováKateřina Skálová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 10.64
8 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.91
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (čt, 24.5.2018 - 14:20) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KolářováNatálie Kolářová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.20
2 Tereza BeděrováTereza Beděrová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 09.44
3 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.46
4 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.62
5 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 09.62
6 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.06
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.12
8 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.72
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (čt, 24.5.2018 - 14:20) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.51
2 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.54
3 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 09.72
4 Adéla ŠturmováAdéla Šturmová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 09.80
Celkem 4 závodníků