Back

 / 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (9. 6. 2018)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 6.76 -0.1 m/s 6,25  -1.16,76  -0.1x6,76---
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 6.74 +0.9 m/s 6,36  -0.16,40  +0.7x6,40x6,59  +0.56,74  +0.9
3 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.68 +0.9 m/s 6,49  -0.86,68  +0.96,64  +1.36,686,64  -0.76,66  +0.36,65  -0.3
4 Jakub BendaJakub Benda
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6.68 -0.2 m/s 6,51  +1.9-x6,516,42  -0.16,62  -0.56,68  -0.2
5 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6.67 -0.6 m/s x6,65  +0.6-6,65x6,67  -0.6x
6 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 6.43 +1.1 m/s 6,20  +0.46,43  +1.16,28  -0.16,43x6,37  -1.06,35  +1.3
7 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 6.37 +1.4 m/s xx6,35  +1.16,356,37  +1.46,07  +0.65,76  -1.3
8 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 6.34 +1.5 m/s 5,64  -0.55,90  +0.36,34  +1.56,345,83  +2.4-5,12  +0.7
9 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6.24 +0.2 m/s x6,21  -0.36,24  +0.26,240.00.00.0
10 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.22 +1.2 m/s 5,82  -1.05,68  -0.56,22  +1.26,220.00.00.0
11 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6.14 +0.9 m/s x6,14  +0.9x6,140.00.00.0
12 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 6.08 -0.1 m/s 5,95  -0.25,89  +1.46,08  -0.16,080.00.00.0
13 Jan VicherJan Vicher
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5.98 +0.3 m/s 5,98  +0.35,98  +1.7x5,980.00.00.0
14 Matěj VencelMatěj Vencel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 5.98 +1.8 m/s 5,49  -0.75,93  +1.15,98  +1.85,980.00.00.0
15 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5.96 +0.0 m/s 5,62  -0.15,96  +0.0x5,960.00.00.0
16 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5.96 +1.4 m/s 5,53  -0.8x5,96  +1.45,960.00.00.0
17 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5.93 -0.3 m/s 5,93  -0.35,86  -0.35,90  +1.95,930.00.00.0
18 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5.86 -1.0 m/s 5,86  -1.00,6  +2.1x5,860.00.00.0
19 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.62 +0.0 m/s 3,53  -0.55,62  +0.0x5,620.00.00.0
20 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5.26 -0.1 m/s 5,26  -0.14,52  -0.2-5,260.00.00.0
MS Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 4.97 +1.2 m/s
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 DNS
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 NM
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika BaňovičováMonika Baňovičová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
95 6.00 +1.1 m/s 5,53  +0.2xx5,53x6,00  +1.1x
2 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.92 +1.0 m/s 5,40  -1.2xx5,405,75  +2.85,92  +1.05,91  +1.4
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5.90 +1.0 m/s 5,51  -1.2x5,76  +1.45,765,90  +1.0xx
4 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.59 +1.1 m/s 5,18  -1.15,38  +0.5x5,385,59  +1.1--
5 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.54 +0.5 m/s 5,43  +0.05,24  +0.05,49  +0.65,49x5,54  +0.55,45  +1.2
6 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.48 +1.7 m/s x4,76  +1.15,48  +1.75,485,09  +2.0x5,27  +1.7
7 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 5.47 +2.5 m/s 5.18 +1.1 m/s 5,18  +1.45,13  +2.05,47  +2.55,475,32  +2.55,18  +1.1x
8 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 5.27 +1.9 m/s 5,15  -0.35,17  +0.85,27  +1.95,275,24  +1.15,17  +0.25,21  +2.2
9 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.25 +2.0 m/s x5,25  +2.05,12  +0.05,250.00.00.0
10 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.23 +0.5 m/s 4,78  +1.15,23  +0.54,19  +0.45,230.00.00.0
11 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.13 +2.2 m/s 5.13 +1.9 m/s 5,03  +0.25,13  +2.25,13  +1.95,130.00.00.0
12 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
82 5.13 +1.6 m/s 4,95  +1.24,52  +1.15,13  +1.65,130.00.00.0
13 Eva KřekováEva Křeková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5.08 +0.4 m/s 4,96  +2.55,08  +0.45,08  +1.05,080.00.00.0
14 Lucie ČervenkováLucie Červenková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 5.07 -0.2 m/s 5,01  -1.15,07  -0.2x5,070.00.00.0
15 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 5.05 +1.5 m/s x5,05  +1.54,93  +1.55,050.00.00.0
16 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 5.05 +1.6 m/s xx5,05  +1.65,050.00.00.0
17 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 5.01 +0.6 m/s 4,88  +1.94,88  +1.15,01  +0.65,010.00.00.0
18 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.97 +1.1 m/s 4,78  +1.14,93  +0.54,97  +1.14,970.00.00.0
19 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 4.96 -1.0 m/s 4,96  -1.04,87  -0.1-4,960.00.00.0
20 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.87 +2.2 m/s 4.84 -0.2 m/s 4,87  +2.24,84  -0.24,75  -0.34,870.00.00.0
21 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.67 -0.3 m/s 4,28  +2.84,65  +0.24,67  -0.34,670.00.00.0
22 Beáta KupkováBeáta Kupková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.54 +2.3 m/s 4.52 -0.2 m/s 4,54  +2.34,52  -0.23,90  +1.24,540.00.00.0
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
99 DNS
Celkem 23 závodníků