Back

 / 1. kolo přeboru JMK družstev mladšího žactva sk. B

Hodonín (17. 5. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 17.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4.75 0.0
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4.57 0.0
3 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 4.52 0.0
4 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 4.32 0.0
5 Adam KolářAdam Kolář
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.24 0.0
6 Antonín KlimešAntonín Klimeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.08 0.0
7 Ondřej ValentaOndřej Valenta
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 4.05 0.0
8 Dominik ŠvecDominik Švec
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3.88 0.0
9 Michal SlabýMichal Slabý
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 3.87 0.0
10 Adam KuželaAdam Kužela
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3.86 0.0
11 Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3.84 0.0
12 Jakub JordánJakub Jordán
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.79 0.0
13 David ŠmídDavid Šmíd
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3.57 0.0
14 David SládekDavid Sládek
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 3.47 0.0
15 Lukáš SüsserLukáš Süsser
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3.43 0.0
16 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3.39 0.0
17 Kristián ChludilKristián Chludil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3.23 0.0
18 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3.17 0.0
19 David RužičkaDavid Ružička
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3.09 0.0
20 Jakub MrákaJakub Mráka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3.07 0.0
21 Vladimír HorákVladimír Horák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3.06 0.0
22 Michal KmentaMichal Kmenta
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3.04 0.0
23 Jakub HlineckýJakub Hlinecký
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 3.03 0.0
24 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3.03 0.0
25 Lukáš TrávníčekLukáš Trávníček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 2.96 0.0
26 David VoznicaDavid Voznica
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 2.72 0.0
27 Jan KalábekJan Kalábek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 2.56 0.0
MS Jiří Břetislav PomajbíkJiří Břetislav Pomajbík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 2.40
Musil LumírMusil Lumír
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 DNS
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 17.5.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.51 0.0
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 4.42 0.0
3 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.20 0.0
4 Tereza VrzalováTereza Vrzalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.14 0.0
5 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.12 0.0
6 Anežka Kristýna MartinkováAnežka Kristýna Martinková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3.79 0.0
7 Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 3.78 0.0
8 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3.77 0.0
9 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3.68 0.0
10 Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.64 0.0
11 Veronika SvozilováVeronika Svozilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3.64 0.0
12 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 3.60 0.0
13 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3.56 0.0
14 Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.53 0.0
15 Kateřina NetušilováKateřina Netušilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3.48 0.0
16 Lucie KřetínskáLucie Křetínská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3.47 0.0
17 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3.46 0.0
18 Sofie KubíkováSofie Kubíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 3.42 0.0
19 Kateřina BébarováKateřina Bébarová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3.38 0.0
20 Sára ŠerfözöováSára Šerfözöová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 3.32 0.0
21 Romana GlosováRomana Glosová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 3.26 0.0
22 Eleonora Dagmar FittaioloEleonora Dagmar Fittaiolo
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3.25 0.0
23 Romana NeduchalováRomana Neduchalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 3.22 0.0
24 Patricie VeseláPatricie Veselá
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3.08 0.0
25 Elena JakubcováElena Jakubcová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3.03 0.0
26 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 2.95 0.0
27 Veronika MatzováVeronika Matzová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 2.78 0.0
28 Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 2.70 0.0
29 Karolína KalábkováKarolína Kalábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 2.70 0.0
Sabina SlezákováSabina Slezáková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 NM
Celkem 30 závodníků