Back

 / 1. kolo přeboru JMK družstev mladšího žactva sk. B

Hodonín (17. 5. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.36
2 Adam KaňaAdam Kaňa 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 12.51
3 Adam ČernýAdam Černý 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.99
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KroupaKryštof Kroupa 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.51
2 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 12.27
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 12.37
Lukáš SüsserLukáš Süsser 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 12.50
2 Eleonora Dagmar FittaioloEleonora Dagmar Fittaiolo 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.04
3 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.35
4 Viktorie ČernáViktorie Černá 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 13.62
5 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 15.53
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.44
2 Anežka Kristýna MartinkováAnežka Kristýna Martinková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.20
3 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 12.92
4 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 13.03
Nela ŽampachováNela Žampachová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků