Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Hodonín (30. 6. 2018)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:03.13
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:04.37
3 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:06.57
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:06.69
5 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:11.40
6 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:11.81
7 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:13.70
8 Michal HozákMichal Hozák 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:14.53
9 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 2:15.35
10 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:20.51
11 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:27.77
12 Filip ŠimekFilip Šimek 79 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 2:30.46
Zdeněk VrágaZdeněk Vrága 58 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka LanghammerováAnežka Langhammerová 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 2:28.65
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:31.37
3 Adriana FuglíkováAdriana Fuglíková 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:31.77
4 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:32.42
5 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 2:32.95
6 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 7 2:33.59
7 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 2:52.93
Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eva ZemánkováEva Zemánková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:39.04
2 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:42.92
3 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:44.83
4 Jana RuttkayováJana Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 2:46.99
5 Monika LeciánováMonika Leciánová 00 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 2:48.53
6 Tereza MatyášováTereza Matyášová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 2:49.72
7 Eliška KleiberováEliška Kleiberová 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 3:15.44
Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků