Back

 / 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj

Ostrava- Vítkovice (26. 4. 2018)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14 2:40.38
2 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 13 2:41.64
3 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:44.94
4 Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 2:56.47
5 Adam ČurajAdam Čuraj 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 2:59.57
6 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:05.11
7 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 3:07.09
8 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 10 3:07.75
9 Artem KargapolovArtem Kargapolov 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 20 3:08.50
10 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 3:11.07
11 Patrik GančarčíkPatrik Gančarčík 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 11 3:11.37
12 Jiří KalivodaJiří Kalivoda 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 19 3:18.16
13 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 3:19.76
14 Adam ChovanecAdam Chovanec 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15 3:21.46
15 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 16 3:25.55
16 Matěj BrydniakMatěj Brydniak 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 3:26.52
17 Petr KadlecPetr Kadlec 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 18 3:43.43
18 Petr BílskýPetr Bílský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 3:44.84
19 Sebastian HošákSebastian Hošák 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 12 3:58.42
Daniel JuchelkaDaniel Juchelka 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 17 DNS
Ondřej DrongOndřej Drong 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 9 DNS
Celkem 21 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 2:49.82
2 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 2:51.43
3 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 18 2:52.41
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 2:52.46
5 Šimon KoudelkaŠimon Koudelka 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 2:58.63
6 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 3:00.03
7 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 10 3:07.37
8 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 16 3:10.23
9 Antonín KubišAntonín Kubiš 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 3:11.16
10 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 20 3:12.37
11 Michal ŘepkaMichal Řepka 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 19 3:12.92
12 Jan KrügerJan Krüger 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 3:14.07
13 Igor NovákIgor Novák 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 11 3:14.70
14 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 9 3:15.77
15 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 13 3:17.05
16 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 14 3:19.50
17 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 15 3:39.73
Celkem 17 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 2:39.68
2 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 2:54.30
3 Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 9 2:57.52
4 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 10 2:58.26
5 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 17 3:01.58
6 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 16 3:02.45
7 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 15 3:02.92
8 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 12 3:05.21
9 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 3:08.29
10 Filip ŽurekFilip Žurek 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 19 3:11.69
11 Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 14 3:12.01
12 David VojtalDavid Vojtal 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 13 3:15.37
13 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 3:22.46
14 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 3:23.33
15 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 3:24.03
16 Štěpán SmetanaŠtěpán Smetana 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 3:34.14
17 Štěpán VančuraŠtěpán Vančura 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 11 3:35.29
18 Dušan ŽiakDušan Žiak 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 18 3:49.25
19 Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 20 4:27.69
Oliver SvetlíkOliver Svetlík 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 DNS
Celkem 20 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 2:51.30
2 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12 2:55.51
3 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 2:58.62
4 Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 3:00.09
5 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 15 3:05.27
6 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 3:07.41
7 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 14 3:09.32
8 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 3:10.04
9 Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 10 3:10.42
10 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 3:10.62
11 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 20 3:11.28
12 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 11 3:14.88
13 Eliška MučkováEliška Mučková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 16 3:15.76
14 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 24 3:21.75
15 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 3:23.03
16 Adina AplováAdina Aplová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 3:23.85
17 Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 22 3:24.60
18 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 18 3:28.93
19 Alice DostalíkováAlice Dostalíková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 9 3:37.27
20 Kristýna PetruškováKristýna Petrušková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 19 3:54.03
21 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 13 3:58.57
Zuzana PlevováZuzana Plevová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 21 DNS
Karolína NečadováKarolína Nečadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 17 DNS
Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 23 DNS
Celkem 24 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 23 2:51.72
2 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 16 2:59.14
3 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 19 3:00.25
4 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 3:02.72
5 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 3:08.49
6 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 3:09.75
7 Natálie JedličkováNatálie Jedličková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 9 3:11.51
8 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 3:11.63
9 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 13 3:12.38
10 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 18 3:12.68
11 Lilla LojkováLilla Lojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 21 3:13.11
12 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15 3:14.12
13 Marie LörinczováMarie Lörinczová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 22 3:14.99
14 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 3:17.11
15 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 3:17.56
16 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 10 3:18.42
17 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 12 3:20.43
18 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 20 3:23.28
19 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 17 3:25.12
20 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 11 3:25.13
21 Nikol KotlářováNikol Kotlářová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 14 3:30.35
22 Julie HrčkováJulie Hrčková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 3:37.21
Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 DNS
Celkem 23 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 11 2:42.89
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 2:47.04
3 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 19 2:52.96
4 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 2:54.21
5 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 20 2:55.37
6 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 23 2:58.89
7 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 3:04.62
8 Julie VálkováJulie Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 21 3:06.28
9 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 17 3:07.24
10 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 3:08.60
11 Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 18 3:08.84
12 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 13 3:09.33
13 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 14 3:11.56
14 Bára TicháBára Tichá 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 15 3:15.82
15 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 10 3:17.93
16 Hana TichopádováHana Tichopádová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 16 3:18.29
17 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 12 3:19.18
18 Kateřina SkálováKateřina Skálová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 3:26.30
19 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 3:26.88
20 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 3:26.93
21 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 22 3:28.77
22 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 3:28.90
23 Nikol SchwachulováNikol Schwachulová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 3:48.43
Celkem 23 závodníků