Back

 / 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj

Ostrava- Vítkovice (26. 4. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.37
2 Adam ČurajAdam Čuraj 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.93
3 Matěj BrydniakMatěj Brydniak 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.95
4 Petr BílskýPetr Bílský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 10.61
5 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 10.67
6 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 10.72
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.80
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.93
3 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 09.54
4 Adam ChovanecAdam Chovanec 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.62
5 Patrik GančarčíkPatrik Gančarčík 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 10.32
6 Sebastian HošákSebastian Hošák 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 10.38
7 Petr KadlecPetr Kadlec 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 10.57
Daniel JuchelkaDaniel Juchelka 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 08.53
2 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.18
3 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.42
4 Šimon KoudelkaŠimon Koudelka 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 09.70
5 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.77
6 Jiří KalivodaJiří Kalivoda 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 09.82
7 Jan KrügerJan Krüger 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 10.63
8 Artem KargapolovArtem Kargapolov 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 10.96
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 26.4.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.88
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.25
3 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 09.36
4 Igor NovákIgor Novák 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.81
5 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 09.83
6 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 10.47
7 Antonín KubišAntonín Kubiš 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 10.75
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 26.4.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 09.05
2 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 09.41
3 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.69
4 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 09.75
5 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.89
6 Štěpán SmetanaŠtěpán Smetana 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 10.34
7 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 10.54
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 26.4.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.86
2 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.04
3 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 09.58
4 Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.75
5 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 10.32
6 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 10.40
7 Štěpán VančuraŠtěpán Vančura 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 11.34
Oliver SvetlíkOliver Svetlík 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (čt, 26.4.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 09.53
2 Filip ŽurekFilip Žurek 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.72
3 David VojtalDavid Vojtal 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.96
4 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 10.12
5 Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 10.23
6 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 10.24
7 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 10.45
8 Dušan ŽiakDušan Žiak 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 10.50
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (čt, 26.4.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.99
2 Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 09.47
3 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 10.19
4 Michal ŘepkaMichal Řepka 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 10.39
5 Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 11.56
Ondřej DrongOndřej Drong 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 DNS
Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 09.11
2 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.24
3 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.29
4 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 09.53
5 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 10.11
6 Adina AplováAdina Aplová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 10.30
7 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 10.34
8 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 10.36
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 09.05
2 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.07
3 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.61
4 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 09.70
5 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 09.82
6 Alice DostalíkováAlice Dostalíková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 10.10
7 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.20
8 Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 10.42
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.39
2 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.73
3 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 09.80
4 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 10.15
5 Julie HrčkováJulie Hrčková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 10.30
6 Natálie JedličkováNatálie Jedličková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 10.32
7 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 11.22
Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 26.4.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.45
2 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 08.95
3 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.13
4 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 09.58
5 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.62
6 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 09.75
7 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 10.19
8 Nikol KotlářováNikol Kotlářová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 10.36
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 26.4.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MučkováEliška Mučková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 09.20
2 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 09.27
3 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.29
4 Marie LörinczováMarie Lörinczová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.71
5 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.73
6 Lilla LojkováLilla Lojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 10.01
7 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 10.63
Karolína NečadováKarolína Nečadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 26.4.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.05
2 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.64
3 Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.67
4 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.75
5 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 10.74
6 Kristýna PetruškováKristýna Petrušková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 11.41
Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 DNS
Zuzana PlevováZuzana Plevová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 26.4.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 09.09
2 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 09.38
3 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.55
4 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.61
5 Nikol SchwachulováNikol Schwachulová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.67
6 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.77
7 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 10.50
8 Kateřina SkálováKateřina Skálová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 10.60
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (čt, 26.4.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.77
2 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.28
3 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.41
4 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 09.46
5 Bára TicháBára Tichá 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.48
6 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 10.37
7 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 10.51
8 Hana TichopádováHana Tichopádová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 10.98
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (čt, 26.4.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.03
2 Julie VálkováJulie Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.06
3 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.53
4 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.66
5 Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 09.79
6 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 10.16
Celkem 6 závodníků