Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (17. 6. 2018)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 1:54.38
2 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:56.24
3 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:57.11
4 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:00.16
5 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:00.65
6 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:04.89
Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 DNS
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:55.38
2 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:56.70
3 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 3 2:00.87
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:01.62
2 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 2:03.67
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:03.80
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:03.85
5 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:04.01
6 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 2:06.64
7 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:06.81
8 Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 JAC BrnoJAC Brno 6 2:07.87
9 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:08.15
10 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:09.33
11 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 2:09.44
12 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14 2:10.38
13 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 2:11.99
14 Jakub MartásekJakub Martásek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 2:19.94
Celkem 14 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:15.91
2 Anežka LanghammerováAnežka Langhammerová 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10 2:40.33
Celkem 2 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:17.03
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:17.53
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:18.79
4 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:20.78
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:22.95
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:25.04
7 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:36.66
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:15.27
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 2:16.15
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:16.97
4 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:20.99
5 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:21.38
6 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:26.14
7 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:28.69
8 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 12 2:29.44
9 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 2:29.45
10 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 2:29.64
11 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 2:30.00
12 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 2:31.07
13 Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 11 2:34.13
14 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 14 2:44.61
Aneta ŠevčíkováAneta Ševčíková 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 15 DNS
Celkem 15 závodníků