Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (17. 6. 2018)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.65 -1.9 m/s 6,29  -1.66,34  -0.7x6,34x6,65  -1.9x
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 6.36 +0.6 m/s 6,05  -0.26,30  +0.36,03  +0.06,306,17  +2.8x6,36  +0.6
3 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 5.49 -0.7 m/s x5,40  -1.4x5,405,49  -0.75,42  +0.1x
Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 7.44 -0.7 m/s 6,21  -0.16,90  -0.3x6,907,44  -0.77,29  -1.4x
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 6.90 -0.3 m/s 6,73  +0.9x6,81  +0.66,816,71  -0.76,90  -0.3x
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 6.76 -0.2 m/s x6,33  +0.64,89  +2.06,336,08  -2.26,40  -2.26,76  -0.2
4 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 6.67 -0.3 m/s x6,67  -0.3x6,67xxx
5 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5.95 +1.4 m/s x5,95  +1.45,67  +0.05,955,86  -1.25,71  -0.8x
6 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 5.85 +2.0 m/s 5,68  +0.65,85  +2.05,44  -1.25,855,64  +0.15,78  +0.15,63  -0.4
7 Lukáš KristekLukáš Kristek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 5.82 +0.2 m/s 5,82  +0.25,54  -1.05,03  +0.15,825,54  -1.5x5,11  -0.5
8 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5.79 -0.9 m/s xx5,71  +0.85,715,79  -0.95,79  +1.6x
9 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5.51 +0.1 m/s 5,51  +0.1x4,27  +0.25,510.00.00.0
10 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 4.39 +0.0 m/s -3,88  -0.24,39  +0.04,390.00.00.0
MS Rashid Al SuwaidiRashid Al Suwaidi
QatarQatar
01 6.57 -1.7 m/s
Lukáš SpevákLukáš Spevák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 DNS
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 DNS
Lukáš HabrLukáš Habr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 6.70 +0.5 m/s xx6,24  +0.96,244,90  -1.36,54  +0.66,70  +0.5
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6.69 -0.1 m/s 6,56  +0.56,27  +0.25,80  +1.36,566,29  +1.16,51  +0.76,69  -0.1
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 6.61 +0.9 m/s 6,56  +0.86,56  +0.16,61  +0.96,614,70  -1.06,53  +0.3x
4 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 6.57 +0.5 m/s 6,19  +0.26,36  +0.86,26  +1.76,366,57  +0.56,21  +0.96,38  -1.3
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.30 +0.7 m/s 6,03  +0.95,95  +0.56,30  +0.76,303,83  +0.5x6,26  -0.1
6 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6.22 -0.5 m/s 6,05  +0.55,66  +0.75,87  +1.36,056,10  +0.06,22  -0.55,87  -0.8
7 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.13 +0.1 m/s 6,13  +0.15,85  +0.35,74  +0.56,135,70  -0.7xx
8 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5.99 -0.3 m/s xx5,88  +1.05,885,99  -0.3xx
9 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5.60 +0.8 m/s x5,60  +0.8x5,600.00.00.0
10 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5.59 -0.9 m/s 5,11  -0.25,59  -0.95,52  -0.85,590.00.00.0
11 Lukáš CochlarLukáš Cochlar
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 5.55 -0.8 m/s 5,55  -0.83,94  +0.05,32  -0.35,550.00.00.0
12 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.35 -0.8 m/s 4,96  +0.25,35  -0.85,28  -0.85,350.00.00.0
Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 DNS
Daniel HubačkaDaniel Hubačka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 5.53 -1.2 m/s xx5,53  -1.25,53x5,37  -0.35,36  -0.5
2 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 5.30 -0.5 m/s x5,30  -0.5x5,305,08  -0.94,87  -0.55,06  -0.3
Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 5.60 -0.5 m/s x5,33  -0.5x5,335,29  -0.65,60  -0.55,37  -0.3
2 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5.52 -0.3 m/s x5,38  -0.25,37  -0.85,38x5,52  -0.3x
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 5.20 -0.9 m/s xx5,20  -0.95,205,09  -0.3xx
4 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5.07 -0.7 m/s 4,81  -0.35,07  -0.7x5,075,02  -0.5x4,96  -0.3
5 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 4.79 -0.2 m/s 4,73  -0.54,57  -0.7x4,734,79  -0.24,78  -0.5x
6 Kateřina NěmečkováKateřina Němečková
AK KroměřížAK Kroměříž
00 4.60 -0.6 m/s 4,26  -0.24,00  -0.54,24  +0.04,264,60  -0.64,59  -0.44,27  -0.9
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.56 +1.8 m/s 5,56  +1.8x-5,56xx5,56  +0.0
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5.46 -0.3 m/s 5,10  +0.3x5,33  -1.05,33x5,36  +0.25,46  -0.3
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 5.27 -1.0 m/s 5,27  -1.0xx5,275,07  -1.25,26  +0.95,19  +0.5
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5.27 -0.2 m/s xx5,15  -0.15,154,58  -0.1x5,27  -0.2
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 5.06 +0.8 m/s x4,81  +2.15,06  +0.85,064,71  -1.1x4,65  +0.2
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.04 +0.1 m/s 4,60  -0.14,65  +1.05,04  +0.15,044,75  +0.04,84  -0.24,82  +1.2
7 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 4.95 +0.9 m/s 4,80  +0.04,95  +0.94,01  -0.64,954,92  -0.54,53  -1.1x
8 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.90 -0.9 m/s 4,90  -0.94,76  -0.1x4,903,57  -0.1--
9 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4.78 +1.0 m/s 4,78  +1.04,20  -2.14,62  -1.04,780.00.00.0
10 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4.78 -0.5 m/s xx4,78  -0.54,780.00.00.0
11 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.71 +0.7 m/s 4,71  +0.74,59  -0.34,33  -0.64,710.00.00.0
12 Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 4.69 +0.5 m/s 4,57  -1.14,69  +0.54,35  +1.54,690.00.00.0
13 Karolína HoláKarolína Holá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4.63 +0.0 m/s 4,63  +0.04,35  -1.44,60  +0.44,630.00.00.0
14 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.58 -0.7 m/s 4,58  -0.74,44  -1.44,58  -1.04,580.00.00.0
15 Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4.54 +1.1 m/s 4,54  +1.14,38  +0.1x4,540.00.00.0
16 Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.43 -0.1 m/s x4,32  -0.44,43  -0.14,430.00.00.0
17 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 4.34 -0.8 m/s 4,04  -0.44,34  -0.84,34  -0.74,340.00.00.0
18 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.29 -1.2 m/s 4,29  -1.24,17  +0.64,17  +0.04,290.00.00.0
19 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4.24 +1.0 m/s 4,24  +1.02,96  +2.1x4,240.00.00.0
20 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 3.97 +1.3 m/s x3,78  -0.33,97  +1.33,970.00.00.0
Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 DNS
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 DNS
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 DNS
Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 NM
Celkem 24 závodníků