Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (17. 6. 2018)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 14.66 -1.4 m/s xx12,58  +0.112,58x12,83  -1.514,66  -1.4
2 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 14.02 -0.5 m/s 14,02  -0.5x13,88  -0.514,02---
3 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 13.27 +0.2 m/s 13,27  +0.212,97  -1.2x13,27---
4 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 12.70 +0.6 m/s 12,24  +0.712,06  -1.012,24  -0.712,2412,00  -0.212,70  +0.612,56  -0.7
5 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 12.60 +0.2 m/s 12,60  +0.2xx12,60x11,62  +0.7x
MS Ahmad Faisal SuleimanAhmad Faisal Suleiman
QatarQatar
99 14.99 -1.1 m/s
Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 DNS
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 13.98 -0.9 m/s 13,33  -0.313,66  +0.013,98  -0.913,98-13,45  -1.413,90  -0.2
2 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 12.65 -1.0 m/s x11,96  -1.511,88  -1.411,9612,35  +0.312,52  -0.812,65  -1.0
3 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 12.55 -0.3 m/s 12,55  -0.311,74  -1.012,24  -0.112,5511,91  +0.011,96  +1.412,55  -0.5
4 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 12.27 -0.7 m/s 11,87  -1.511,59  +0.012,17  -0.812,1711,79  -0.712,11  -1.612,27  -0.7
5 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 11.69 -0.1 m/s 11,57  +0.6xx11,5711,68  -1.111,39  +0.711,69  -0.1
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 13.88 -0.5 m/s 13,14  +0.013,77  -0.3x13,77-13,88  -0.5x
2 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13.56 -0.4 m/s 13,30  -0.513,56  -0.4x13,56-13,02  -0.813,07
3 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 13.25 -0.6 m/s 12,82  -0.513,00  -0.813,25  -0.613,25x11,45  +0.213,20  -0.2
4 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 12.90 -0.1 m/s 12,47  -0.512,88  +0.212,69  -0.712,8812,31  -0.512,89  -0.612,90  -0.1
5 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 12.89 +0.1 m/s 12,30  +0.212,62  -0.512,75  -0.812,7512,66  +0.212,89  +0.1x
6 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 12.37 -0.5 m/s 11,83  +0.411,98  -0.211,86  -0.711,9811,79  -0.612,29  -0.812,37  -0.5
7 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 12.09 +0.4 m/s xx11,59  +0.511,59x11,16  -0.312,09  +0.4
8 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11.33 -0.3 m/s 11,33  -0.3-11,22  -0.711,33---
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 15:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 11.59 -0.5 m/s 11,52  -0.211,47  -0.311,48  +0.011,5211,59  -0.511,47  -0.211,43  -0.6
Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 DNS
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 15:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC BrnoJAC Brno
00 11.82 -0.2 m/s x10,94  -0.511,61  +0.211,6111,16  -0.311,78  -0.611,82  -0.2
2 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 11.64 -0.3 m/s 11,04  +0.310,91  +0.511,64  -0.311,64xx-
3 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 11.55 -0.6 m/s x11,25  +0.311,41  -0.211,4111,29  +0.210,84  -0.411,55  -0.6
4 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 11.06 -0.5 m/s 09,30  -0.310,82  -0.411,06  -0.511,0610,89  +0.2xx
5 Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 10.84 +0.2 m/s 10,44  -0.210,47  -0.310,74  +0.010,7410,84  +0.210,72  +0.310,48  -0.4
6 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 10.79 +0.2 m/s 10,79  +0.2xx10,7910,62  -0.310,52  -0.410,39  -0.5
7 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 10.57 +0.0 m/s x10,22  -0.210,57  +0.010,5709,84  -0.309,86  -0.509,90  +0.2
Kateřina NěmečkováKateřina Němečková
AK KroměřížAK Kroměříž
00 NM
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 15:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 11.44 -0.4 m/s 11,29  -0.611,22  -0.611,44  -0.411,4411,42  -0.4x11,38  -1.1
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11.34 -0.4 m/s 10,73  -0.211,12  -1.011,19  -0.411,1910,87  -0.210,95  -1.311,34  -0.4
3 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11.32 -0.5 m/s 11,03  -0.610,99  +0.710,68  +0.011,0310,88  -1.411,32  -0.511,28  +0.7
4 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11.18 -0.7 m/s x11,15  +0.211,18  -0.711,18xxx
5 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 11.03 -1.0 m/s 10,96  +0.410,74  -1.511,03  -1.011,0310,81  -0.410,34  -1.8x
6 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 10.96 +0.8 m/s 10,70  -0.210,46  -1.110,96  +0.810,9610,63  -0.510,74  -1.3x
7 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 10.86 -0.1 m/s 10,86  -0.110,71  -0.310,86  -1.110,8610,74  -0.5x10,57  +1.0
8 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10.74 -1.0 m/s 09,83  +0.210,51  -0.910,74  -1.010,7410,46  -1.2x10,61  -0.4
9 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 10.71 -1.6 m/s xx10,71  -1.610,710.00.00.0
10 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10.60 +0.0 m/s 10,60  +0.010,46  -0.3x10,600.00.00.0
11 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 10.37 -0.8 m/s x09,86  -0.310,37  -0.810,370.00.00.0
12 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10.36 -0.5 m/s 10,34  -0.410,36  -0.5x10,360.00.00.0
13 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 09.90 -0.8 m/s 09,90  -0.809,76  -0.509,51  +1.109,900.00.00.0
14 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 09.80 -0.9 m/s 09,70  +0.6x09,80  -0.909,800.00.00.0
15 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 09.72 +1.3 m/s x09,72  +1.309,47  +0.309,720.00.00.0
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 DNS
Celkem 16 závodníků