Back

 / 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže

Ostrava - Vítkovice (28. 8. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 28.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 60.26 0.0
2 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 55.95 0.0
3 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 54.20 0.0
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 52.23 0.0
5 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 47.36 0.0
6 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 47.11 0.0
7 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 44.97 0.0
8 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 42.33 0.0
9 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 42.19 0.0
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Filip DejFilip Dej
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 28.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 48.23 0.0
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 46.46 0.0
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 42.55 0.0
4 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 42.48 0.0
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 38.17 0.0
6 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 37.32 0.0
7 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 35.81 0.0
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 35.43 0.0
9 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 31.32 0.0
10 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 29.23 0.0
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Celkem 13 závodníků