Back

 / 3. kolo soutěže družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (15. 9. 2018)

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 13 7.02 -0.7 m/s 6.82-0.77.02-0.7-7.02---
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 12 6.69 -0.3 m/s 6.42-0.36.37-0.56.69-0.36.696.69+0.15.50+0.06.60+0.6
3 František BubaFrantišek Buba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 7 6.69 -0.5 m/s 6.69-0.5X-6.69---
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 10 6.59 -0.3 m/s 6.30-0.56.59-0.3-6.59---
5 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 9 6.56 -0.4 m/s X6.56-0.4X6.566.38-0.8XX
6 Filip SloukaFilip Slouka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 6 SB 6.24 +0.7 m/s X5.78-0.16.21-0.46.216.24+0.75.91-0.4X
7 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 11 6.18 +0.6 m/s 6.18+0.66.15-0.3X6.18XXX
8 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 8 6.04 +0.0 m/s XX6.04+0.06.04XX-
9 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 5 5.78 +0.2 m/s 5.57+1.05.78+0.25.77-0.65.78
10 Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 3 5.65 +0.8 m/s 5.65+0.85.40-1.15.645.65
11 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4 5.57 X5.57-0.15.40-0.25.57
12 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 2 5.38 -0.9 m/s X5.38-0.9X5.38
13 Filip WojnarFilip Wojnar
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 5.33 +0.1 m/s 5.33+0.15.32-0.25.32-0.75.33
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 11:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 14 6.40 +0.0 m/s X+0.16.38-0.6X-0.16.38X-1.36.27-1.66.40+0.0
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 13 6.26 -0.6 m/s 6.07-0.5X-0.36.17-0.46.176.26-0.6X-1.06.24-0.1
3 Jakub ZawadaJakub Zawada
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 SB 6.14 +0.1 m/s 5.82+0.25.84-0.36.14+0.16.145.48-1.5-5.74+0.7
4 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5 SB 5.88 +0.4 m/s 5.57+0.05.88+0.45.69-0.45.885.82-0.2X-1.4-
5 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 8 5.83 +0.7 m/s X+0.45.83+0.7X5.835.82-0.45.51-0.15.47+0.5
6 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 9 5.78 +0.4 m/s 5.77+0.15.76+0.75.56-0.65.775.78+0.4X-0.35.74-0.3
7 Dan KovářDan Kovář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 12 5.76 -0.7 m/s 5.76-0.7X-0.74.01-0.45.76--5.42+0.1
MB Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 7 5.68 -0.3 m/s X+0.7X+0.25.68-0.35.68
9 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 4 5.58 -1.2 m/s X-0.43.02+1.35.53-0.45.535.43+0.45.50-0.75.58-1.2
10 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10 5.44 +0.0 m/s 5.44+0.0X-0.35.41-1.25.44
11 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 2 SB 5.37 +1.0 m/s 4.94-1.05.12+0.95.37+1.05.37
12 Radim PlškoRadim Plško
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 15 5.33 +0.1 m/s 5.32-0.15.33+0.15.29-0.35.33
Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 3 DNS
Libor SkovránekLibor Skovránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1 DNS
Lukáš StraškaLukáš Straška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 11 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 11:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
99 11 5.34 -0.2 m/s 5.34-0.2X-0.1X-0.45.345.27-0.8X+0.0-
2 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 8 5.29 +0.4 m/s 5.09-0.15.16+0.25.13-1.35.165.10-1.35.24+0.35.29+0.4
3 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 10 5.29 +0.5 m/s 4.96+0.03.96+0.94.92-0.84.965.29+0.54.98-1.25.08-0.2
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 9 5.02 +0.5 m/s 5.02+0.5X4.94-0.95.02X-0.84.81+0.1X+0.4
5 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 6 4.99 +0.0 m/s 3.51+0.0X+0.04.90+0.44.904.99+0.04.83-1.94.94+0.3
6 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4 4.98 +1.2 m/s 4.72-0.64.98+1.24.63+1.14.984.64+0.1X-1.24.45+1.1
7 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 3 4.96 +0.3 m/s 4.86X+1.53.89-0.64.86X-0.5X-1.24.96+0.3
8 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 7 4.89 -0.3 m/s X+0.04.89-0.3X-1.04.89X+0.0X-1.5X+0.2
9 Eva KřekováEva Křeková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5 4.85 +0.0 m/s 4.69-0.14.85+0.04.76+0.64.85
10 Jana BartošováJana Bartošová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 2 4.49 +0.3 m/s 4.12+0.03.90+0.14.49+0.34.49
MB Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 4.39 +0.4 m/s X-1.04.39+0.44.39
12 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 1 4.22 +1.5 m/s 4.05-0.64.22+1.54.21-0.74.22
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 18 5.39 -0.2 m/s
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 16 5.33 -1.0 m/s X+0.35.24-0.6X-0.55.24X+0.75.31-0.25.39-0.2
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 5.12 -0.9 m/s 5.01+0.0X+0.05.30-0.75.30X+0.65.33-1.0X-0.4
4 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 10 5.11 -0.4 m/s 5.00+0.45.06-0.3X+0.35.06X+1.0X-0.55.12-0.9
5 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 12 5.09 -0.4 m/s 4.76+0.84.81+0.44.87+0.34.874.88+0.85.11-0.44.74-0.3
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 11 4.90 -0.5 m/s 4.91+0.04.99-0.74.96-0.64.99X+1.15.09-0.45.07-1.4
7 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 7 4.85 -0.3 m/s 4.56+0.1X-0.14.70+0.34.704.65-0.34.78+0.34.90-0.5
8 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 19 4.73 -0.5 m/s X+0.0X+0.04.80+0.34.80X+0.74.63+0.14.85-0.3
9 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4 4.65 +0.1 m/s X+0.04.61-0.24.73-0.54.734.55-0.64.71+0.14.32+0.0
10 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 4.63 4.55+0.04.65+0.1X+0.44.65
11 Karolína HoláKarolína Holá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 6 4.54 +0.1 m/s X-0.3X-0.14.634.63
12 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 4.53 4.54+0.14.51-0.44.14+0.94.54
13 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 2 4.42 -0.6 m/s 2.47-0.14.18-0.34.534.53
14 Karolína KvochováKarolína Kvochová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 1 4.17 -0.6 m/s 4.42-0.64.34-1.04.20+0.14.42
MB Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 20 4.16 -0.4 m/s 4.17-0.64.01-0.63.61-0.54.17
16 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 21 3.52 -0.4 m/s X-0.22.98+0.04.16-0.44.16
Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 14 DNS
Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 9 DNS
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 15 NM
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 17 NM
Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 NM
Celkem 21 závodníků