Back

 / 3. kolo soutěže družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (15. 9. 2018)

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 15:25) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 8 13.25 12.97+0.212.64+0.1X+0.112.9712.21-0.7X-1.313.25-0.6
2 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3 12.75 -0.8 m/s 12.57+0.012.35+0.312.39+0.112.5712.75-0.812.51-0.712.28-0.2
MB Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 4 12.63 +0.5 m/s 12.63+0.512.41+0.512.20-0.112.63
4 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 12.23 -1.1 m/s 12.03+0.511.57+0.012.15+0.112.1512.23-1.111.76-1.012.22+0.5
5 Filip SloukaFilip Slouka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 1 SB 11.99 +0.1 m/s 11.99+0.1--11.99---
6 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 2 11.92 -1.1 m/s 11.51+0.711.80-1.011.71+0.011.8011.92-1.111.64-0.911.60-0.5
Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 6 DNS
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 7 DNS
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ZawadaJakub Zawada
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 10 13.16 +0.1 m/s 12.46+0.112.46-0.412.84+0.112.8412.91-0.812.73-0.813.16+0.1
2 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11 12.99 -0.2 m/s X-1.012.23-0.2X+1.812.23X+0.412.99-0.211.18-0.7
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 9 PB 12.72 +0.0 m/s 12.47-1.4X-0.512.57-0.112.5712.41-1.110.18-0.412.72+0.0
4 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 SB 12.50 -1.0 m/s 12.00-0.412.09+0.212.31-0.212.3112.50-1.012.42+0.0-
5 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 12.50 -1.2 m/s 12.07-0.512.06+0.012.20-0.112.2012.36+1.212.50-1.211.90-0.5
6 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 6 PB 12.39 +0.0 m/s 11.82-0.512.31-0.512.26+0.412.3112.39+0.010.40-0.4X+0.3
7 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3 SB 12.26 +0.2 m/s 11.92-0.912.26+0.211.91+0.012.2611.88-0.210.26+0.011.42-0.3
MB Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 8 12.16 -0.6 m/s 12.03-0.412.07-0.212.16-0.612.16
9 Libor SkovránekLibor Skovránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1 SB 11.42 +1.5 m/s 11.42+1.511.41+0.111.41+0.111.42---
10 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 5 11.06 +0.0 m/s 11.06+0.010.73+0.4X+0.211.06
Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 2 DNS
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 16:25) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 11 11.82 +0.3 m/s 11.10+0.711.35+0.611.35+0.311.3511.49+0.2X+0.011.82+0.3
MB Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC BrnoJAC Brno
00 13 11.31 +0.4 m/s 11.31+0.411.17+0.7X-0.911.31
3 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 9 11.05 +0.0 m/s 10.83+0.510.69-0.411.05+0.011.0510.56-0.3X+0.1X+0.2
4 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 7 11.03 +0.1 m/s 10.92+0.0X+0.310.55+0.110.9210.70-0.211.03+0.111.01+0.2
5 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 8 10.74 +0.3 m/s 10.37-0.210.55-0.3X-0.610.5510.17-0.610.57+0.210.74+0.3
6 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 3 SB 10.60 +0.0 m/s 10.35+0.110.60+0.010.35+0.210.6010.08+0.010.49-0.210.35+0.1
7 Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 6 10.58 +0.3 m/s X+0.010.10+0.210.58+0.310.5810.39-0.310.49+0.010.00+0.0
8 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 5 10.48 -0.5 m/s X+1.110.35+0.710.36+0.410.3610.48-0.510.47+0.010.33+0.2
9 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4 10.25 +0.4 m/s X10.25+0.49.55-0.310.25-X-0.19.77+0.3
10 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 10.12 -0.3 m/s 9.66+0.8X+0.510.12-0.310.12
11 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 SB 10.04 -0.2 m/s 10.01+0.1X+0.810.04-0.210.04
MB Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 12 09.80 -0.6 m/s X+0.5X-0.19.80-0.69.80
MB Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 10 NM
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 16:25) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 7 10.98 +0.1 m/s 10.78-0.410.66+0.610.72-0.110.7810.75+0.09.84-0.310.98+0.1
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 10.90 -0.2 m/s 10.46-0.410.71+0.9X+0.010.7110.85-0.110.90-0.210.76-0.5
3 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 10.80 -0.6 m/s 10.02+0.010.46+0.810.53-0.610.5310.19-0.310.15+0.310.80-0.6
4 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 9 10.68 +0.1 m/s 10.68+0.110.59+1.110.38+0.510.68X+0.2--
5 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 10 10.42 -0.5 m/s X-0.1X+1.310.08+0.510.08X-0.3X-0.310.42-0.5
6 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 5 10.38 -0.2 m/s 10.38-0.210.29+0.79.84-0.210.3810.10-0.4X+0.79.83-0.6
7 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 10.38 +0.0 m/s 9.55-0.210.06+0.810.38+0.010.38---
8 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4 10.36 -0.4 m/s 10.08-0.510.19+0.710.30-0.310.3010.00+0.310.36-0.410.10+0.3
9 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 9.55 -0.4 m/s 9.55-0.49.52+0.69.49+0.39.55
MB Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 9.47 -0.3 m/s 9.47-0.39.39+0.3X+0.59.47
Celkem 10 závodníků