Back

 / 3. kolo soutěže družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (15. 9. 2018)

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 15:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 54.01 0.377
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 PB 55.53 0.242
3 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 56.96 0.146
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 58.92 0.171
5 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 62.83 0.156
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2018 - 15:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 60.30 0.211
2 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 63.32 0.430
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 63.65 0.183
4 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 64.98 0.307
5 Petr OmastaPetr Omasta 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 66.62 0.261
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 54.01 0.377
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 PB 55.53 0.242
3 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 56.96 0.146
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 58.92 0.171
5 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 60.30 0.211
6 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 62.83 0.156
7 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 63.32 0.430
8 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 63.65 0.183
9 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 64.98 0.307
10 Petr OmastaPetr Omasta 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 66.62 0.261

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 15:05) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 63.30 0.281
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 67.49 0.295
3 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 79.87 0.219
4 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 91.71 0.414
Celkem 4 závodníků