Back

 / 3. kolo soutěže družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (15. 9. 2018)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 12:45) official Vítr: +0.1 m/s Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.08
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 SB 11.29
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.39
4 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.42
5 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.43
6 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.62
Jan VařekaJan Vařeka 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2018 - 12:45) official Vítr: +1.2 m/s Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LangTomáš Lang 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 11.46 0.158
2 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.58 0.152
3 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.63 0.118
4 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.68 0.173
5 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.88 0.147
6 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.90 0.174
Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 162.7 0.170
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 15.9.2018 - 12:45) official Vítr: +0.7 m/s Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 11.68
2 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.92
3 Vít PustkaVít Pustka 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.24
4 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.39
5 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.49
6 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.62
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 15.9.2018 - 12:45) official Vítr: -0.2 m/s Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.32 0.161
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.48 0.157
MB Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovakiaSlovakia 7 11.62 0.183
4 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.56 0.185
5 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.62 0.146
6 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.72 0.163
7 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 13.66 0.257
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.08
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 SB 11.29
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.32 0.161
4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.39
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.42
6 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.43
7 Tomáš LangTomáš Lang 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 11.46 0.158
8 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.48 0.157
9 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.58 0.152
10 Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovakiaSlovakia 7 11.62 0.183
11 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.62
12 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.63 0.118
13 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 11.68
14 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.68 0.173
15 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.88 0.147
16 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.90 0.174
17 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.92
18 Vít PustkaVít Pustka 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.24
19 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.39
20 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.49
21 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.56 0.185
22 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.62
23 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.62 0.146
24 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.72 0.163
25 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 13.66 0.257
Jan VařekaJan Vařeka 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 162.7 0.170

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 12:30) official Vítr: -0.4 m/s Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.99 0.214
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.46 0.169
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.66
4 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.77 0.162
5 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.78 0.180
6 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 11.85 0.167
7 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 11.88 0.188
8 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.89 0.174
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2018 - 12:30) official Vítr: -2.1 m/s Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.08
2 Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 12.11
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12.15
4 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.20
5 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.34
6 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.39
7 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.63
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 15.9.2018 - 12:30) official Vítr: -1.0 m/s Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 11.98 0.149
2 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.01 0.148
MB Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 SB 12.39 0.165
4 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 12.84 0.164
5 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.92 0.145
6 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.33 0.188
Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 0.126
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.99 0.214
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.46 0.169
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.66
4 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.77 0.162
5 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.78 0.180
6 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 11.85 0.167
7 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 11.88 0.188
8 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.89 0.174
9 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 11.98 0.149
10 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.01 0.148
11 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.08
12 Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 12.11
13 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12.15
14 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.20
15 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.34
16 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.39
17 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 SB 12.39 0.165
18 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.63
19 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 12.84 0.164
20 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.92 0.145
21 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.33 0.188
Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 0.126

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 12:15) official Vítr: +0.3 m/s Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.42 0.133
2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.85 0.151
3 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 12.90 0.327
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 =SB 12.93 0.151
5 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.20 0.247
6 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.48 0.283
7 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 13.58 0.187
8 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 14.14 0.214
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2018 - 12:15) official Vítr: -0.1 m/s Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.65 0.165
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 13.35 0.177
3 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 13.53 0.146
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 13.72 0.166
5 Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 14.06 0.204
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.42 0.176
7 Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14.82 0.177
8 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 14.88 0.191
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.42 0.133
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.65 0.165
3 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.85 0.151
4 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 12.90 0.327
5 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 =SB 12.93 0.151
6 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.20 0.247
7 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 13.35 0.177
8 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.48 0.283
9 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 13.53 0.146
10 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 13.58 0.187
11 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 13.72 0.166
12 Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 14.06 0.204
13 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 14.14 0.214
14 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.42 0.176
15 Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14.82 0.177
16 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 14.88 0.191

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 12:00) official Vítr: +0.9 m/s Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.14 0.172
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.51 0.210
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 12.71 0.237
4 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.93 0.191
5 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.09 0.168
6 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 13.10 0.269
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 13.58 0.215
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2018 - 12:00) official Vítr: +0.7 m/s Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 13.19 0.167
2 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 13.36 0.214
3 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.43 0.194
4 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.65 0.207
5 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.69 0.144
6 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.87 0.150
7 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 13.93 0.153
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 15.9.2018 - 12:00) official Vítr: -1.4 m/s Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 1 13.42 0.208
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 13.57 0.144
3 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 SB 13.60 0.206
4 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.98 0.210
5 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 14.04 0.157
6 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 14.20 0.186
7 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 14.29 0.155
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 15.9.2018 - 12:00) official Vítr: +0.5 m/s Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 1 12.48 0.180
MB Ondrejková Ondrejková 00 SlovakiaSlovakia 8 12.83 0.182
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.66 0.143
4 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.78 0.194
5 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 14.15 0.163
6 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 14.59 0.145
7 Darina KřenkováDarina Křenková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 14.62 0.220
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.14 0.172
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 1 12.48 0.180
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.51 0.210
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 12.71 0.237
5 Ondrejková Ondrejková 00 SlovakiaSlovakia 8 12.83 0.182
6 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.93 0.191
7 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.09 0.168
8 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 13.10 0.269
9 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 13.19 0.167
10 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 13.36 0.214
11 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 1 13.42 0.208
12 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.43 0.194
13 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 13.57 0.144
14 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 13.58 0.215
15 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 SB 13.60 0.206
16 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.65 0.207
17 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.66 0.143
18 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.69 0.144
19 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.78 0.194
20 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.87 0.150
21 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 13.93 0.153
22 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.98 0.210
23 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 14.04 0.157
24 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 14.15 0.163
25 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 14.20 0.186
26 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 14.29 0.155
27 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 14.59 0.145
28 Darina KřenkováDarina Křenková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 14.62 0.220
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS