Back

 / 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj

Zlín (30. 5. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam ŠtouračAdam Štourač
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 61.88 0.0
2 Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 57.43 0.0
3 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 55.78 0.0
4 Alexander PujinAlexander Pujin
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 53.60 0.0
5 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 51.94 0.0
6 Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 51.60 0.0
7 Ondřej KoníčekOndřej Koníček
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 49.80 0.0
8 Martin SukanýMartin Sukaný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 48.81 0.0
9 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 48.78 0.0
10 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 48.68 0.0
11 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 44.78 0.0
12 Filip ChrástekFilip Chrástek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 43.94 0.0
13 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 43.63 0.0
14 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 43.60 0.0
15 Tomáš SvačinaTomáš Svačina
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 43.58 0.0
16 David KučeraDavid Kučera
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 43.07 0.0
17 Jakub PolášekJakub Polášek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 43.01 0.0
18 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 42.61 0.0
19 David HanslíkDavid Hanslík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 42.36 0.0
20 Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 42.35 0.0
21 Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 42.05 0.0
22 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 41.86 0.0
Filip KlimentFilip Kliment
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 41.44 0.0
23 Jan ŠpanělJan Španěl
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 41.44 0.0
24 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 40.17 0.0
25 Lukáš HoudekLukáš Houdek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 39.83 0.0
26 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 38.85 0.0
27 Šimon MergentálŠimon Mergentál
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 38.51 0.0
28 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 38.42 0.0
29 Ondřej GlozaOndřej Gloza
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 37.85 0.0
30 Robert LangpaulRobert Langpaul
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 37.66 0.0
31 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 37.36 0.0
32 Ondřej KomárekOndřej Komárek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 37.11 0.0
33 Prokop ŠvancerProkop Švancer
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 36.53 0.0
34 Jakub WitczakJakub Witczak
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 35.94 0.0
35 Adam DostálAdam Dostál
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 35.76 0.0
36 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 35.27 0.0
37 Kryštof PudelkaKryštof Pudelka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 35.08 0.0
38 Kryštof PetrůKryštof Petrů
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 34.52 0.0
39 Otakar HolíkOtakar Holík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 33.27 0.0
40 Ondřej JaníkOndřej Janík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 32.86 0.0
41 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 32.84 0.0
42 Ondřej UherOndřej Uher
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 32.78 0.0
43 Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 31.90 0.0
44 Michal KociánMichal Kocián
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 31.84 0.0
45 Petr HurtaPetr Hurta
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 31.28 0.0
46 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 30.95 0.0
47 Štěpán SrbaŠtěpán Srba
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 30.94 0.0
48 Erik PavlíčekErik Pavlíček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 30.21 0.0
49 Aleš KarolAleš Karol
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 29.77 0.0
50 Matyáš BraunerMatyáš Brauner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 28.08 0.0
51 David DolníkDavid Dolník
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 27.11 0.0
52 Jindřich JelínekJindřich Jelínek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 26.85 0.0
53 Martin JagošMartin Jagoš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 24.02 0.0
54 Petr SolařPetr Solař
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 23.39 0.0
55 Václav PořízkaVáclav Pořízka
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 23.02 0.0
56 David HolákDavid Holák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 16.09 0.0
Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Celkem 58 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 56.25 0.0
2 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 41.42 0.0
3 Anna BajčíkováAnna Bajčíková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 40.59 0.0
4 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 38.05 0.0
5 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 37.89 0.0
6 Amálie HorákováAmálie Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 36.86 0.0
7 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 36.84 0.0
8 Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 34.76 0.0
9 Andrea HnátkováAndrea Hnátková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 34.48 0.0
10 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 33.81 0.0
11 Karolína KužílkováKarolína Kužílková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 33.31 0.0
12 Tereza FuskováTereza Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 31.99 0.0
13 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 31.23 0.0
14 Ludmila HeraltováLudmila Heraltová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 31.07 0.0
15 Anna HrozováAnna Hrozová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 30.79 0.0
16 Barbora NovosadováBarbora Novosadová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 30.45 0.0
17 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 29.87 0.0
18 Denisa HozákováDenisa Hozáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 29.10 0.0
19 Karolína TaftováKarolína Taftová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 28.85 0.0
20 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 28.64 0.0
21 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 27.91 0.0
22 Klára KlemšováKlára Klemšová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 27.39 0.0
23 Simona VyoralováSimona Vyoralová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 27.38 0.0
24 Klára BártkováKlára Bártková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 26.16 0.0
25 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 26.14 0.0
26 Kateřina LaušováKateřina Laušová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 26.11 0.0
27 Simona MertováSimona Mertová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 25.94 0.0
Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 25.84 0.0
28 Zlata RytířováZlata Rytířová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 25.84 0.0
29 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 25.52 0.0
30 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 24.92 0.0
31 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 24.58 0.0
32 Adéla PoláškováAdéla Polášková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 24.57 0.0
33 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 24.51 0.0
34 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 23.70 0.0
35 Romana HabartováRomana Habartová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 23.65 0.0
36 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 23.25 0.0
37 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 23.19 0.0
38 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 23.18 0.0
39 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 23.10 0.0
40 Daniela BláhováDaniela Bláhová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 22.56 0.0
41 Ema VlachynskáEma Vlachynská
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 22.36 0.0
42 Ema NovosádováEma Novosádová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 22.19 0.0
43 Soňa JasnáSoňa Jasná
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 21.87 0.0
44 Julie TylováJulie Tylová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 21.67 0.0
45 Tereza BromováTereza Bromová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 21.55 0.0
46 Lucie FolknerováLucie Folknerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 20.62 0.0
47 Lucie JanošcováLucie Janošcová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 20.04 0.0
Valerie StrakováValerie Straková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 20.01 0.0
48 Kristýna VeseláKristýna Veselá
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 20.01 0.0
49 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 19.12 0.0
50 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 18.89 0.0
51 Tereza HrubáTereza Hrubá
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 18.76 0.0
52 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 18.75 0.0
53 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 17.23 0.0
54 Vanesa DulkováVanesa Dulková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 16.43 0.0
55 Jůlie JežováJůlie Ježová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 15.99 0.0
56 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 15.94 0.0
57 Klára KolajováKlára Kolajová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 11.55 0.0
Celkem 59 závodníků