Back

 / 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj

Zlín (30. 5. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5.17 +1.0 m/s 4,94  -1.55,17  +1.04,94  +0.15,170.00.00.0
2 Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 5.03 +1.2 m/s 5,03  +1.24,84  +1.64,98  +0.45,030.00.00.0
3 David HanslíkDavid Hanslík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 4.82 -0.4 m/s 4,82  -0.44,82  +0.84,75  -0.24,820.00.00.0
4 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.80 +0.9 m/s 4,38  +0.44,62  +0.94,80  +0.94,800.00.00.0
5 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.75 +0.5 m/s 4,70  +0.34,55  +0.74,75  +0.54,750.00.00.0
6 Adam ŠtouračAdam Štourač
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4.71 +1.5 m/s 4,54  -0.14,71  +1.54,63  +0.84,710.00.00.0
7 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.60 +1.2 m/s 4,52  +1.04,59  +1.44,60  +1.24,600.00.00.0
8 Adam DostálAdam Dostál
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4.60 +0.6 m/s x4,58  -0.24,60  +0.64,600.00.00.0
9 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4.53 -0.6 m/s 3,92  -0.14,05  +1.64,53  -0.64,530.00.00.0
10 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.47 +0.4 m/s 4,09  +0.83,88  +0.74,47  +0.44,470.00.00.0
11 Ondřej KoníčekOndřej Koníček
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.43 -0.2 m/s x4,43  -0.24,28  +1.24,430.00.00.0
12 Alexander PujinAlexander Pujin
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4.43 +0.1 m/s 3,83  -0.14,21  +0.64,43  +0.14,430.00.00.0
13 Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4.37 +0.4 m/s x3,57  +1.64,37  +0.44,370.00.00.0
14 Aleš KarolAleš Karol
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 4.29 +0.3 m/s x4,29  +0.34,22  +0.64,290.00.00.0
15 Petr HurtaPetr Hurta
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.27 -0.3 m/s 4,27  -0.34,14  +0.44,23  +0.54,270.00.00.0
16 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.20 +1.5 m/s 4,18  -0.54,20  +1.54,20  +0.04,200.00.00.0
17 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.12 +0.5 m/s 4,03  +2.04,12  +0.54,01  +1.44,120.00.00.0
18 Jakub WitczakJakub Witczak
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.10 +0.3 m/s 4,10  +0.34,04  +0.6x4,100.00.00.0
19 Prokop ŠvancerProkop Švancer
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.03 +0.7 m/s 3,85  +1.23,98  +1.84,03  +0.74,030.00.00.0
20 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.03 -0.4 m/s 4,03  -0.43,94  +0.03,78  +0.64,030.00.00.0
21 Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 4.01 -0.7 m/s 4,01  -0.73,91  +0.23,57  +0.34,010.00.00.0
22 Martin SukanýMartin Sukaný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.00 +0.8 m/s 3,87  +0.73,90  +0.74,00  +0.84,000.00.00.0
23 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.92 +0.6 m/s 3,58  -0.73,57  -0.43,92  +0.63,920.00.00.0
24 Jan ŠpanělJan Španěl
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 3.90 +1.2 m/s 3,90  +1.23,82  +1.73,74  +0.53,900.00.00.0
25 Filip KlimentFilip Kliment
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.88 -1.2 m/s 3,88  -1.23,83  +0.53,36  +0.53,880.00.00.0
26 Ondřej GlozaOndřej Gloza
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.86 +0.5 m/s 3,44  -1.13,67  +0.83,86  +0.53,860.00.00.0
27 Michal KociánMichal Kocián
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.86 -0.5 m/s 3,86  -0.53,65  +0.63,66  -0.23,860.00.00.0
28 Filip ChrástekFilip Chrástek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.86 +0.0 m/s x3,86  +0.03,41  +0.63,860.00.00.0
29 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.84 -0.5 m/s 3,84  -0.53,63  +0.73,64  -0.23,840.00.00.0
30 Lukáš HoudekLukáš Houdek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.83 +1.3 m/s 3,73  -0.23,07  +0.53,83  +1.33,830.00.00.0
31 Robert LangpaulRobert Langpaul
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 3.83 -0.7 m/s 3,83  -0.73,44  +0.23,53  +0.43,830.00.00.0
32 Erik PavlíčekErik Pavlíček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.77 +0.7 m/s 3,64  +1.23,56  +0.03,77  +0.73,770.00.00.0
33 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.77 +0.6 m/s 2,73  -0.73,00  +1.03,77  +0.63,770.00.00.0
34 David DolníkDavid Dolník
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.75 -0.3 m/s 3,75  -0.33,72  -0.33,73  +1.13,750.00.00.0
35 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.72 -0.5 m/s 3,72  -0.53,60  +0.73,32  +0.53,720.00.00.0
36 Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.71 +0.7 m/s 3,63  -0.93,71  +0.73,45  -0.23,710.00.00.0
37 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.70 +0.1 m/s 3,70  +0.1x3,68  -0.13,700.00.00.0
38 Kryštof PudelkaKryštof Pudelka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.70 +0.4 m/s 3,70  +0.4x3,53  +0.33,700.00.00.0
39 David KučeraDavid Kučera
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.62 -1.1 m/s 3,62  -1.13,50  +0.13,59  +0.83,620.00.00.0
40 Kryštof PetrůKryštof Petrů
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.60 +0.1 m/s 3,46  +0.23,60  +0.13,60  +0.63,600.00.00.0
41 Štěpán SrbaŠtěpán Srba
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 3.60 +1.6 m/s 3,52  +1.13,60  +1.63,52  +1.03,600.00.00.0
42 Tomáš SvačinaTomáš Svačina
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.53 +1.2 m/s 3,35  +0.13,53  +1.2x3,530.00.00.0
43 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.49 -1.2 m/s 3,49  -1.2x3,43  +1.03,490.00.00.0
44 David HolákDavid Holák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.48 +0.2 m/s 3,48  +0.2xx3,480.00.00.0
45 Šimon MergentálŠimon Mergentál
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.47 +1.2 m/s 3,31  +0.53,47  +1.23,22  +0.43,470.00.00.0
46 Otakar HolíkOtakar Holík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.44 +0.6 m/s 3,43  -0.33,15  +1.23,44  +0.63,440.00.00.0
47 Ondřej UherOndřej Uher
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.42 +0.7 m/s x2,69  +1.23,42  +0.73,420.00.00.0
48 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.39 +1.1 m/s 3,39  +1.13,17  +1.43,11  +1.33,390.00.00.0
49 Ondřej KomárekOndřej Komárek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.35 -0.8 m/s 3,35  -0.8x-3,350.00.00.0
50 Ondřej JaníkOndřej Janík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.32 +1.1 m/s 3,18  -1.63,32  +1.13,21  +0.33,320.00.00.0
51 Václav PořízkaVáclav Pořízka
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.28 -0.1 m/s 3,28  -0.12,98  +0.03,26  +0.53,280.00.00.0
52 Matyáš BraunerMatyáš Brauner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.23 +0.0 m/s x3,23  +0.03,10  +1.63,230.00.00.0
53 Martin JagošMartin Jagoš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.22 +1.1 m/s 3,08  -0.93,19  +0.93,22  +1.13,220.00.00.0
54 Jakub PolášekJakub Polášek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.01 +0.4 m/s x2,48  +0.73,01  +0.43,010.00.00.0
55 Petr SolařPetr Solař
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 2.96 +1.3 m/s 2,96  +1.32,84  +1.32,45  +0.42,960.00.00.0
56 Jindřich JelínekJindřich Jelínek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 2.58 -0.6 m/s 2,58  -0.6xx2,580.00.00.0
Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 NM
Celkem 58 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.43 +1.3 m/s 4,43  +1.3x4,01  +0.04,430.00.00.0
2 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.35 -0.1 m/s 3,97  +1.94,21  +0.64,35  -0.14,350.00.00.0
3 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.27 +1.0 m/s x4,27  +1.04,09  +0.14,270.00.00.0
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 4.24 +1.1 m/s x4,24  +1.14,09  +0.44,240.00.00.0
5 Ema VlachynskáEma Vlachynská
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.22 -0.1 m/s 3,59  -0.34,17  +0.14,22  -0.14,220.00.00.0
6 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 4.22 +0.9 m/s 4,13  +1.14,22  +0.94,15  -0.24,220.00.00.0
7 Amálie HorákováAmálie Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.19 +0.8 m/s 4,02  +0.44,08  +0.84,19  +0.84,190.00.00.0
8 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 4.19 +0.9 m/s 3,92  +0.84,19  +0.93,47  -0.24,190.00.00.0
9 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.18 +0.0 m/s 3,94  +1.64,18  +0.0x4,180.00.00.0
10 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.14 +1.1 m/s 4,14  +1.13,89  +0.24,06  +0.24,140.00.00.0
11 Anna BajčíkováAnna Bajčíková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 4.14 +1.2 m/s 3,93  +0.73,92  -0.14,14  +1.24,140.00.00.0
12 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 4.13 +0.7 m/s 4,10  +1.24,13  +0.7x4,130.00.00.0
13 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 4.04 +1.0 m/s x3,93  +0.44,04  +1.04,040.00.00.0
14 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.04 +0.2 m/s 3,86  +1.54,04  +0.23,85  +0.14,040.00.00.0
15 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.01 +0.7 m/s 3,71  +0.9x4,01  +0.74,010.00.00.0
16 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.98 +1.0 m/s 3,91  +0.73,59  +0.93,98  +1.03,980.00.00.0
17 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.91 +0.3 m/s 3,91  +0.33,67  +1.43,78  +0.53,910.00.00.0
18 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.89 +0.3 m/s 3,79  +1.1x3,89  +0.33,890.00.00.0
19 Anna HrozováAnna Hrozová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.89 +0.8 m/s x3,89  +0.83,623,890.00.00.0
20 Ludmila HeraltováLudmila Heraltová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.81 +0.0 m/s 3,81  +0.03,55  +0.93,67  +0.53,810.00.00.0
21 Andrea HnátkováAndrea Hnátková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.81 +0.2 m/s 3,81  +0.23,49  +1.13,58  +1.03,810.00.00.0
22 Romana HabartováRomana Habartová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.78 +0.6 m/s 3,56  +0.83,78  +0.63,78  +0.53,780.00.00.0
23 Klára KlemšováKlára Klemšová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.74 +0.1 m/s 3,60  +0.73,74  +0.13,19  +0.23,740.00.00.0
24 Vanesa DulkováVanesa Dulková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.72 +0.7 m/s 3,33  +0.53,57  +0.73,72  +0.73,720.00.00.0
25 Karolína KužílkováKarolína Kužílková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.72 +0.1 m/s x3,72  +0.13,39  +0.33,720.00.00.0
26 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.71 +0.0 m/s 3,55  +1.13,57  +0.93,71  +0.03,710.00.00.0
27 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.69 +1.2 m/s 3,63  +0.53,69  +1.2-3,690.00.00.0
28 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.68 +0.2 m/s 3,44  +0.53,68  +0.23,67  +0.23,680.00.00.0
29 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.67 +1.7 m/s 3,67  +1.73,42  +0.93,56  +0.03,670.00.00.0
30 Ema NovosádováEma Novosádová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.65 +0.1 m/s 3,48  +1.43,50  +0.63,65  +0.13,650.00.00.0
31 Klára KolajováKlára Kolajová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.63 +1.1 m/s 3,63  +1.13,58  +0.23,10  +0.23,630.00.00.0
32 Simona VyoralováSimona Vyoralová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.61 +1.1 m/s 3,44  +1.13,23  +0.33,61  +1.13,610.00.00.0
33 Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.61 +1.4 m/s 3,61  +1.43,00  +0.4-3,610.00.00.0
34 Adéla PoláškováAdéla Polášková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.59 +1.2 m/s x3,59  +1.23,58  +0.03,590.00.00.0
35 Klára BártkováKlára Bártková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.59 +0.7 m/s 2,88  +1.03,54  +0.43,59  +0.73,590.00.00.0
36 Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.50 +0.9 m/s 3,50  +0.93,36  +0.13,32  -0.13,500.00.00.0
37 Kateřina LaušováKateřina Laušová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.45 +0.7 m/s 3,45  +0.73,43  +0.6x3,450.00.00.0
38 Zlata RytířováZlata Rytířová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.45 +1.4 m/s 3,45  +1.43,31  +0.53,41  +0.03,450.00.00.0
39 Valerie StrakováValerie Straková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.45 +0.8 m/s 3,38  +1.13,45  +0.83,29  +1.03,450.00.00.0
40 Denisa HozákováDenisa Hozáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.44 +1.2 m/s 3,42  +0.23,36  +0.43,44  +1.23,440.00.00.0
41 Lucie FolknerováLucie Folknerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.44 +0.6 m/s 3,44  +0.63,27  +1.3x3,440.00.00.0
42 Tereza HrubáTereza Hrubá
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.43 +0.9 m/s 3,43  +0.90,  +0.4-3,430.00.00.0
43 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 3.42 +0.6 m/s 3,42  +0.63,25  +0.83,40  -0.13,420.00.00.0
44 Tereza FuskováTereza Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.36 +0.3 m/s 3,07  +1.03,08  +0.03,36  +0.33,360.00.00.0
45 Barbora NovosadováBarbora Novosadová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.36 +1.1 m/s 3,36  +1.13,05  +0.72,88  +0.23,360.00.00.0
46 Simona MertováSimona Mertová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.34 +0.7 m/s -3,34  +0.73,18  +0.33,340.00.00.0
47 Jůlie JežováJůlie Ježová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.31 +1.3 m/s 3,31  +1.32,46  +0.03,25  +0.33,310.00.00.0
48 Julie TylováJulie Tylová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.29 +0.1 m/s 2,69  +1.42,90  +0.43,29  +0.13,290.00.00.0
49 Tereza BromováTereza Bromová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.28 +0.2 m/s 3,16  +1.2x3,28  +0.23,280.00.00.0
50 Karolína TaftováKarolína Taftová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.27 +0.3 m/s xx3,27  +0.33,270.00.00.0
51 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.24 -0.1 m/s 3,10  +1.03,24  -0.13,08  +0.13,240.00.00.0
52 Daniela BláhováDaniela Bláhová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.24 xx3,243,240.00.00.0
53 Kristýna VeseláKristýna Veselá
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.12 +0.4 m/s 3,12  +0.4x2,93  -0.43,120.00.00.0
54 Soňa JasnáSoňa Jasná
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 3.08 +0.3 m/s 2,85  +1.33,08  +0.33,04  +0.53,080.00.00.0
55 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.07 +0.1 m/s 3,06  +0.23,07  +0.1x3,070.00.00.0
56 Lucie JanošcováLucie Janošcová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.07 +1.6 m/s 3,07  +1.6--3,070.00.00.0
57 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 3.01 +0.4 m/s 3,01  +0.4x2,83  +1.13,010.00.00.0
58 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 3.00 +1.1 m/s x3,00  +1.1-3,000.00.00.0
Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 NM
Celkem 59 závodníků