Back

 / 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj

Zlín (30. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 30.5.2018 - 12:30) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 07.93
2 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.35
3 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.41
4 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.53
5 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.54
6 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 08.57
Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 30.5.2018 - 12:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.85
2 Kryštof PudelkaKryštof Pudelka 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.01
3 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 09.14
4 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.16
5 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.20
6 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.21
7 Michal KociánMichal Kocián 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 09.22
8 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 09.44
9 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.49
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (st, 30.5.2018 - 12:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.03
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.13
3 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.30
4 Petr HurtaPetr Hurta 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.37
5 Štěpán SrbaŠtěpán Srba 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.55
6 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.57
7 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.75
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 30.5.2018 - 12:30) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.70
2 Robert LangpaulRobert Langpaul 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.83
3 David HolákDavid Holák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.90
4 Jakub PolášekJakub Polášek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.99
5 Martin JagošMartin Jagoš 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 10.01
6 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.03
7 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.07
8 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 10.20
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 30.5.2018 - 12:30) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.98
2 Ondřej KomárekOndřej Komárek 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.15
3 Jakub FojtíkJakub Fojtík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.55
4 David KučeraDavid Kučera 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.72
5 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.89
6 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.27
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 30.5.2018 - 12:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.93
2 Adam ŠtouračAdam Štourač 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.45
3 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.54
4 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.33
5 Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.39
6 Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.73
7 Petr SolařPetr Solař 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.60
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (st, 30.5.2018 - 12:30) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HanslíkDavid Hanslík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.98
2 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.56
3 Prokop ŠvancerProkop Švancer 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.87
4 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 09.00
5 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.31
6 Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.78
7 Ondřej UherOndřej Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.15
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (st, 30.5.2018 - 12:30) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.58
2 Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.72
3 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.89
4 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.96
5 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.02
6 Ondřej JaníkOndřej Janík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.35
7 Prokop ŠotnarProkop Šotnar 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 10.57
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 30.5.2018 - 12:40) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.40
2 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.41
3 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.57
4 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.65
5 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.67
6 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 08.89
7 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 08.93
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 30.5.2018 - 12:40) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 09.03
2 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.15
3 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.21
4 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.27
5 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 09.41
6 Klára KlemšováKlára Klemšová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.44
7 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.46
8 Valerie StrakováValerie Straková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.64
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 30.5.2018 - 12:40) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.09
2 Karolína TaftováKarolína Taftová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.43
3 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.64
4 Ema NovosádováEma Novosádová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.67
5 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.86
6 Anna HrozováAnna Hrozová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.90
7 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.11
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 30.5.2018 - 12:40) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Soňa JasnáSoňa Jasná 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.10
2 Karolína KužílkováKarolína Kužílková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.26
3 Gabriela SolařováGabriela Solařová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.38
4 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 9 09.43
5 Simona MertováSimona Mertová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.70
6 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.79
7 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.83
8 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09.85
9 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.87
Celkem 9 závodníků
Běh 05 (st, 30.5.2018 - 12:40) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.45
2 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.76
3 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.87
4 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.24
5 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.30
6 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.62
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 30.5.2018 - 12:40) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.10
2 Denisa HozákováDenisa Hozáková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.29
3 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 09.35
4 Ludmila HeraltováLudmila Heraltová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.41
5 Lucie JanošcováLucie Janošcová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.59
6 Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.66
7 Daniela BláhováDaniela Bláhová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.73
8 Lucie FolknerováLucie Folknerová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.95
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 30.5.2018 - 12:40) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Romana HabartováRomana Habartová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.10
2 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 09.27
3 Vanesa DulkováVanesa Dulková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.50
4 Zlata RytířováZlata Rytířová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.67
5 Tereza HrubáTereza Hrubá 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.02
6 Barbora NovosadováBarbora Novosadová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 10.07
7 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.25
8 Kateřina LaušováKateřina Laušová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.53
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 30.5.2018 - 12:40) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.83
2 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.39
3 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.52
4 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.93
5 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.20
6 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.50
Celkem 6 závodníků