Back

 / KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo

Frýdek-Místek (25. 4. 2018)

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 01 (st, 25.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 08.89
2 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 09.16
3 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.22
4 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.23
5 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 26 09.34
6= Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23 09.47
6= Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19 09.47
8 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21 09.47
9 Martin LangerMartin Langer 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 09.52
10 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 09.56
11 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 09.71
12= Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.73
12= Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.73
14 Adam GajdušekAdam Gajdušek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.78
15 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17 09.80
16 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 09.98
17 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.02
18 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 10.05
19 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22 10.07
20 Štěpán MarekŠtěpán Marek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18 10.14
21 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 25 10.20
22 Vít HasalVít Hasal 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 10.61
23 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24 10.72
24 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.86
25 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20 11.78
Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 DNS
Celkem 26 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 25.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25 08.65
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 23 08.83
3 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 08.98
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.99
5 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19 09.13
6 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.23
7= Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.32
7= Valentýna KozlováValentýna Kozlová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 09.32
9 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 09.37
10 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.39
11 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.50
12 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.53
13 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 20 09.57
14 Michaela VávrováMichaela Vávrová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24 09.62
15 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22 09.64
16 Nicol NovákNicol Novák 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15 09.80
17 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 26 09.83
18 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18 09.86
19 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17 09.99
20 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.00
21 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 10.01
22 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 10.05
23 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 10.31
24 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.76
25 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk... 16 10.81
26 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk... 21 11.09
Celkem 26 závodníků