Back

 / KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo

Frýdek-Místek (21. 6. 2018)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 21.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:28.12
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 2:28.69
3 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 2:31.05
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 2:35.23
5 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:37.47
6 Jakub SadílekJakub Sadílek 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 19 2:38.28
7 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:38.47
8 František JaníkFrantišek Janík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 17 2:40.63
9 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 10 2:43.53
10 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 2:44.25
11 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:47.75
12 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 20 2:48.06
13 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 2:51.37
14 Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 13 2:51.92
15 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 2:52.30
16 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 2:54.09
17 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 18 2:55.32
18 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 2:59.15
19 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 3:03.27
20 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 15 3:05.76
Celkem 20 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 21.6.2018 - 16:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:32.48
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 2:38.28
3 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 2:39.19
4 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 2:40.63
5 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:41.96
6 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 2:44.38
7 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:44.52
8 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:44.61
9 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:48.28
10 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17 2:53.00
11 Lilla LojkováLilla Lojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 15 2:53.01
12 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:56.66
13 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 2:58.95
14 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 13 2:59.41
15 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 14 3:09.69
Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 DNS
Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 11 DNF
Celkem 17 závodníků