Back

 / KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo

Frýdek-Místek (21. 6. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 21.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 4.97 +0.0 m/s xx4,75  -0.14,754,97  +0.0x4,93  +0.1
2 Štěpán KavanŠtěpán Kavan
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 4.75 +0.0 m/s 3,88  +0.13,90  -0.24,46  -0.14,464,60  +0.14,62  +0.24,75  +0.0
3 Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 4.74 -0.1 m/s x4,41  +0.24,52  +0.14,524,55  -0.24,50  -0.34,74  -0.1
4 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 4.65 +0.2 m/s 4,60  -0.34,09  -0.24,25  -0.14,604,41  -0.34,64  +0.04,65  +0.2
5 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.55 -0.2 m/s 4,31  -0.14,24  +0.14,41  +0.04,414,39  -0.34,55  -0.24,38  -0.2
6 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 4.54 +0.0 m/s 4,54  +0.04,13  -0.14,32  -0.24,544,41  -0.1x3,85  +0.1
7 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.51 -0.3 m/s 4,29  +0.14,15  -0.14,51  -0.34,51x3,99  +0.1x
8 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.50 +0.0 m/s 3,97  -0.14,50  +0.03,90  -0.24,504,42  -0.24,16  +0.14,23  -0.3
9 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4.36 -0.2 m/s x4,36  -0.24,29  -0.34,360.00.00.0
10 Maxim TeslíkMaxim Teslík
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 4.32 -0.2 m/s 4,32  -0.24,18  -0.14,14  +0.04,320.00.00.0
11 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.29 +0.1 m/s x4,29  +0.1x4,290.00.00.0
12 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.28 -0.2 m/s 4,28  -0.24,12  +0.1x4,280.00.00.0
13 Adam ChovanecAdam Chovanec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 4.26 +0.1 m/s 4,26  +0.13,92  -0.1x4,260.00.00.0
14 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.25 -0.3 m/s 4,23  -0.64,25  -0.33,894,250.00.00.0
15 Michal KozaMichal Koza
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 4.22 -0.8 m/s 4,22  -0.83,99  +0.13,99  +0.04,220.00.00.0
16 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 4.20 +0.1 m/s 4,13  -0.63,79  +0.34,20  +0.14,200.00.00.0
17 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 4.17 -0.2 m/s 3,99  +0.14,17  -0.23,74  -0.34,170.00.00.0
18 Martin VlkMartin Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.16 4,164,134,114,160.00.00.0
19 Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 4.15 +0.1 m/s 4,15  +0.14,00  -0.2x4,150.00.00.0
20 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 4.10 +0.0 m/s 3,89  -0.24,10  +0.03,42  -0.34,100.00.00.0
21 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.06 +0.1 m/s 4,06  +0.13,77  +0.23,06  -0.14,060.00.00.0
22 Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 4.05 -0.6 m/s 4,05  -0.63,71  -0.23,75  -0.34,050.00.00.0
23 Marek BieligMarek Bielig
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 3.98 xx3,983,980.00.00.0
24 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 3.88 -0.1 m/s 3,88  -0.13,54  -0.83,69  -0.23,880.00.00.0
25 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 3.80 -0.3 m/s x3,78  +0.13,80  -0.33,800.00.00.0
26 Adam ČurajAdam Čuraj
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 3.78 -0.1 m/s 3,78  -0.13,61  +0.13,63  +0.23,780.00.00.0
27 Adam GebauerAdam Gebauer
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 3.76 -0.1 m/s 3,49  -0.23,64  -0.53,76  -0.13,760.00.00.0
28 František JaníkFrantišek Janík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 3.72 -0.1 m/s 3,72  -0.13,59  -0.83,64  -0.83,720.00.00.0
29 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.67 +0.1 m/s 3,67  +0.13,41  +0.0x3,670.00.00.0
30 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.61 -0.8 m/s 3,61  -0.83,54  -0.13,59  -0.53,610.00.00.0
31 Pavel KowalaPavel Kowala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.58 -0.1 m/s x3,44  +0.13,58  -0.13,580.00.00.0
32 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.53 -0.3 m/s 3,53  -0.33,37  +0.0x3,530.00.00.0
33 Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.46 -0.2 m/s 3,46  -0.23,35  -0.13,30  -0.63,460.00.00.0
34 Sebastian RoikSebastian Roik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.28 +0.0 m/s 3,28  +0.0x3,11  -0.13,280.00.00.0
35 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 3.02 -0.2 m/s 2,98  +0.03,02  -0.2x3,020.00.00.0
Jan JašekJan Jašek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 NM
Celkem 38 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 21.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 4.67 +0.1 m/s x4,67  +0.14,28  -0.14,674,28  -0.54,48  -0.54,52  -0.2
2 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 4.62 +0.1 m/s 4,53  -0.24,62  +0.1-4,62---
3 Julie VálkováJulie Válková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 4.53 +0.0 m/s 4,20  -0.14,16  -0.54,03  -0.14,204,30  +0.14,53  +0.04,34  -0.5
4 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.45 -0.6 m/s x4,12  -0.14,06  -0.24,123,62  +0.04,45  -0.64,29  -0.1
5 Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 4.30 +0.0 m/s 4,13  -0.24,18  +0.14,30  +0.04,304,21  -0.54,13  -0.24,13  +0.1
6 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.29 -0.1 m/s 3,96  -0.24,15  -0.14,01  +0.14,154,13  +0.24,10  -0.54,29  -0.1
7 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4.20 +0.1 m/s 4,07  -0.14,17  -0.63,99  -0.44,174,20  +0.13,89  -0.14,10  +0.0
8 Mariola LyskováMariola Lysková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.19 -0.6 m/s 3,81  +0.54,15  +0.13,86  -0.14,154,19  -0.64,17  +0.0x
9 Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 4.10 -0.1 m/s 4,10  -0.14,09  +0.04,06  -0.14,100.00.00.0
10 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4.10 -0.6 m/s 4,10  -0.63,85  -0.2x4,100.00.00.0
11 Eliška StokláskováEliška Stoklásková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 4.06 +0.2 m/s xx4,06  +0.24,060.00.00.0
12 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 4.01 -0.2 m/s 4,01  -0.23,97  +0.0x4,010.00.00.0
13 Michaela KluzováMichaela Kluzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.00 -0.2 m/s -4,00  -0.23,89  -0.14,000.00.00.0
14 Natálie ZychováNatálie Zychová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 3.97 +0.0 m/s 3,30  -0.13,97  +0.03,26  +0.13,970.00.00.0
15 Natálie KolářováNatálie Kolářová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 3.96 +0.1 m/s 3,96  +0.13,89  +0.13,90  +0.03,960.00.00.0
16 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 3.92 +0.0 m/s 3,76  -0.63,92  +0.03,76  +0.13,920.00.00.0
17 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3.83 +0.1 m/s 3,79  -0.13,75  +0.03,83  +0.13,830.00.00.0
18 Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.83 -0.5 m/s x3,68  -0.13,83  -0.53,830.00.00.0
19 Anna StrnadelAnna Strnadel
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 3.83 -0.2 m/s 3,65  -0.13,64  -1.03,83  -0.23,830.00.00.0
20 Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.81 -0.1 m/s 3,52  -0.23,81  -0.13,68  +0.03,810.00.00.0
21 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.80 +0.0 m/s 2,74  -0.63,70  -0.43,80  +0.03,800.00.00.0
22 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.77 +0.0 m/s x3,51  -0.13,77  +0.03,770.00.00.0
23 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.76 -0.1 m/s 3,51  +0.03,76  -0.13,71  -0.23,760.00.00.0
24 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 3.76 -0.3 m/s 3,76  -0.33,42  -0.23,56  +0.13,760.00.00.0
25 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 3.75 -0.6 m/s 3,40  +0.03,75  -0.63,69  -0.13,750.00.00.0
26 Tereza BeděrováTereza Beděrová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 3.72 -0.1 m/s 3,72  -0.13,70  -0.63,68  -0.13,720.00.00.0
27 Eva KasanováEva Kasanová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 3.72 +0.1 m/s 3,72  +0.13,47  -0.1x3,720.00.00.0
28 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 3.72 -0.3 m/s x3,72  -0.33,45  -0.13,720.00.00.0
29 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 3.65 -0.1 m/s 3,65  -0.13,22  +0.03,26  +0.13,650.00.00.0
30 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.45 +0.1 m/s 3,45  +0.13,29  -0.23,33  -0.13,450.00.00.0
31 Aneta KoniarováAneta Koniarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 3.43 -0.2 m/s 3,22  +0.13,15  -0.63,43  -0.23,430.00.00.0
32 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.42 -0.1 m/s 3,42  -0.13,40  -0.33,293,420.00.00.0
33 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 3.33 +0.1 m/s 3,27  +0.03,33  +0.1x3,330.00.00.0
34 Sára VavrušováSára Vavrušová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 3.28 +0.1 m/s 3,06  -0.2x3,28  +0.13,280.00.00.0
35 Sára KačmařováSára Kačmařová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 3.27 -0.3 m/s 3,14  +0.03,27  -0.32,94  -0.13,270.00.00.0
36 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 3.17 -0.2 m/s 3,17  -0.23,02  -0.32,89  -0.23,170.00.00.0
37 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.17 -0.2 m/s 3,17  -0.22,93  -0.1x3,170.00.00.0
38 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 3.16 -0.5 m/s 3,16  -0.53,09  +0.03,07  -0.13,160.00.00.0
39 Sára ZientkováSára Zientková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.16 -0.2 m/s 2,67  +0.12,99  -0.13,16  -0.23,160.00.00.0
40 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.05 +0.0 m/s 3,05  +0.03,01  +0.13,01  -0.13,050.00.00.0
41 Ema FinsterlováEma Finsterlová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 2.72 -0.2 m/s 2,72  -0.2x2,72  -0.32,720.00.00.0
42 Adina AplováAdina Aplová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 2.72 -0.5 m/s x2,72  -0.5x2,720.00.00.0
Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Celkem 43 závodníků